Pasaulio elitas nenurims, kol žmonės masiškai neišmirs?

Dauguma žmonių pasaulyje neįtaria, kad įvykiai pasaulyje, moksle, politikoje, ekonomikoje, armijose ir daugumoje religijų yra kontroliuojami slaptų organizacijų ir nukreipiami jų tikslų įgyvendinimui. Nekaltiname žmonių, kurie įsijungę į slaptas organizacijas, bet atvirkščiai norime, kad jie sužinoję tiesą paliktų jas ir pasidalintų informaciją apie jų rengiamus sąmokslus su mumis. O kurie neįsivėlę į šias organizacijas, perspėjame, kad pasisaugotų nuo jų pinklių ir padėtų kitiems nuo jų išsilaisvinti.Džordžijos monumentas papuoštas kreipimusi įvariomis pasaulio kalbomis, kuriame pateikiamos fundamentalios tezės, priklausančios taip vadinamai Naujajai Pasaulio Tvarkai, kurią rengia mums pasaulinis finansinis oligarchinis elitas. Viena iš tų tezių kalba apie tai, kad Žemėje turi likti ne daugiau kaip 500 milijonų žmonių.
 
Mes ne atsitiktinai stebime kaip formuojasi politinio ir ekonominio nestabilumo židiniai praktiškai visame pasaulyje už anglosaksų imperijos ribų: karai, invazijos, spalvotosios revoliucijos, terorizmas, vėžinių susirgimų gausėjimas, nevaisingumas, naujų ligų epidemijos, GMO produktai, pornografija, narkomanija, homoseksualizmas – visa tai atskiri šio plano, skirti sumažinti gyventojų skaičių, elementai.
 
Tyrinėtojas iš Anglijos Deividas Aikas tvirtina, kad dar 1969 metais Rokfelerio Centre, uždaroje konferencijoje, elitui artimi medikai paskelbė slaptą ataskaitą. Joje sakoma: „Mes šiuo metu galime išgydyti bet kokią vėžio formą, bet mes neturime viešinti šios informacijos be atitinkamo leidimo. Be to, masinis mirtingumas nuo onkologijos ar kitų ligų sulėtins gyventojų gausėjimo tempus“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

O tuo metu PSO planuoja, kad iki 2030 metų mirtingumas nuo vėžio padidės iki rodiklio, siekiančio 9-12 milijonų žmonių per metus. Neatsitiktinai šios organizacijos veiklą finansuoja turtingiausių klanų fondai ir ji iš esmės yra ne kas kitas, kaip vienas iš instrumentų, kurių pagalba įgyvendinami Naujosios Pasaulio Tvarkos kūrimo planai.

 

Tuo taip pat galima paaiškinti, kodėl šiuolaikinė farmacija „gydo“ ligas, bet neišgydo. Viskas byloja apie tai, kad didėjantis pasaulio gyventojų mirtingumas yra planingas. O tuos gydytojus, kurie suranda alternatyvius gydymo metodus – sodina už grotų, atima licencijas, paverčia „atskalūnais“, prilipdo jiems „sukčių“ ir „šarlatanų“ etiketes.

 

Ir kadangi onkologinių susirgimų skaičius kiekvienais metais nepaliaujamai auga, tai liudija apie gyventojų imuniteto silpnėjimą. To priežastis gali būti GMO produktai, maisto papildai, oro, vandens, žemės užterštumas ir netgi prievartiniai skiepai.

 

Tiksliai žinoma, kad PSO neturi nenuginčijamų mokslinių įrodymų, kad sveikatai nekenkia 25 skiepų rūšys, kurios naudojamos jau pirmaisiais vaiko gyvenimo metais, kai imunitetas dar tik formuojasi. Be to, kaip liudija gausūs atvejai, vaikai tampa neįgaliais ar netgi miršta nuo skiepų jau vėliau.

 

Daugelyje vakcinų, kurias naudoja PSO „trečiojo pasaulio“ šalyse skiepijant merginas ir moteris, dažnai naudojamos medžiagos, kurios užkerta kelią nėštumui ir skatinančios nevaisingumą.

 

Tai anaiptol ne visos biotechnologijų galimybės mažinti gyventojų skaičių planetoje. Dar viena efektyvi priemonė, žudanti imunitetą ir dėl to sukelianti onkologiją bei nevaisingumą – GMO produktai. Šį faktą visiškai patvirtino tyrimai, kuriuos su žiurkėmis atliko biologijos mokslų daktarė I. Jermakova.

 

Apie GMO produktų daromą žalą imuninei sistemai ir vidaus organams rašo ir daktaras A. Puštajis ir Roveto instituto, jis irgi atliko panašius tyrimus su žiurkėmis Škotijos žemės ūkio ministerijos užsakymu.

 

Kad imtų mažėti gyventojų skaičius, pasaulinei finansinei oligarchijai reikia per egzistuojančius įtakos darymo svertus priversti visus pirkti GMO produkciją. Tame ir slypi GMO žemės ūkio propagandos, kurią varo transnacionalinės korporacijos, esmė. Tuo pat metu anglosaksų elitas tikslingai siekia, kad GMO produkcija būtų pripažinta nekenksminga. Ir jeigu jiems tai pavyks, tai GMO produkcijos vartojimas bus įtrauktas į tarptautinius Pasaulio Prekybos Organizacijos standartus ir taps privalomas visoms šalims organizacijos narėms.

 

Kaip byloja viena versija, būtent tarptautiniai standartai, kuriuos taip aršiai kultivuoja turtingiausi pasaulio klanai, pridengia jų piktavališkus planus per pastaruosius 100 metų. Būtent šie standartai, mažinantys gyventojų skaičių planetoje, rūpestingai diegiami visose mūsų gyvenimo srityse, pradedant debilizuojančia švietimo sistema ir kenksmingo greito maisto propaganda, baigiant imunitetą naikinančiais skiepais ir homoseksualizmo propaganda.

 

„Mūsų pasaulis pasmerktas ir jo laukia liūdnas likimas tuo atveju, jeigu žmonės ir toliau nieko nesiims“ – tvirtina Deividas Aikas. Ar reikia mums viso to, ką mums parengė tasai pasaulinis „elitas“? Juk jeigu ne šiandien, tai jau rytoj visi šie „elito“ instrumentai, skirti gyventojų skaičiui sumažinti, gali būti panaudoti prieš jus asmeniškai. Ir esama pagrindo manyti, kad jie jau pilnu tempu naudojami.

 

versijos-logo


Facebook komentarai
34 komentarų "Pasaulio elitas nenurims, kol žmonės masiškai neišmirs?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Maloja

Žmonės, kad kažkas vyksta, tai tikrai. Prisiminkime praėjusį dešimtmetį. Pradėkime nuo pakščių gripo, kempinligės, kiaulių gripo, ekoli bakterijų, legionelių…. ir t.t. ir pan. Iš kur visa tai atsirado ir kodėl išnyko? Ar visa tai atsirado savaime, ar kažkas tai sukūrė ir išbandė ant žmonijos? Esmė paprasta, mūsų per daug. Niekas nenori pradėti pasaulinio karo, nes jis taptų branduoliniu, kuomet sugriaunama viskas… Kur kas parasčiau žmones nuodyti, kad jie mirtų nuo įvairių ligų, virusų… t.y. nuodyti nepastebimai…

Hhhh

Na durnesnio straipsnio reiktų gerai paieškoti

kudlius123

koks skirtumas ar elitas ar paprastas visiems ateina metas mirti o mirtis neziuri ar elitas ar kitoks cia jau kaip dievo duota

Jedajus
Teorijos ant teoriju, dw ymeskit kas nors tikrus dyomenis jei tokie egzistuoja kur nors kiek 2014m visam pasauly gime ir mire zmoniu? Net nemates rezultatu speju mire dvigubai daugiau nei gime. Ir galvoju tokioj kaip afrikoj ar dar kur niekas istikruju nezino kiek ten milijonu gyventoju yra, ir kada jie atvyksta y kokua europa uzsiregistruoja ir stai per metus atsirado koks is lempos kazkur 100,000 kuris pries tai niekur neegzistavo, gyveno kazkur zimbabve be jokiu dokumentu, sugalvoju varyt y UK padidare pasa ir stai naujas zmogus sarase, nes realybe dabartiniam pasauly neymanoma ir nesitiki kad gimti gali daugiau nei kad… Skaityti daugiau »
stezano

As uz tvarka:)

Enigma
„Slaptas“ planas, kuris paskelbtas viešai:D Šitas nesąmones jau prieš daug metų skaičiau. Esmė tame, mieli sąmokslininkai, kad faktai nesutampa. Jeigu jau 100 metų žmonija yra „naikinama“ elito, kodėl gyventojų skaičius auga? Net gi po dviejų pasaulinių karų.. Antra- kam mažinti gyventojų skaičių, jeigu gali juos išnaudoti? Trečiojo pasaulio šalių gyventojai dirba už labai mažą algą, gamindami mums pigias prekes. O „homoseksualumo propaganda“- skamba kaip Putino išgalvota – tu negali „paversti“ kažko gėjumi… Sutinku tik dėl virusų- jų tikrai padaugėjo šiais laikais, bet tai gali būti susiję nebent su farmacijos kompanijų pelno siekimu. Vaistai tikrai yra per brangūs, nes daugelio jų… Skaityti daugiau »
BABYboy

Is kur zinai kad gyventoju daugeja? Per tv sake ar vikipediju prisiskaitei??
Sakai isnaudotu zmones geriau? Tai o kas dabar vyksta? Nebereikia tiek tu vergu, perbrangu juos islaikyt.. Jei turi uki ir viska pasidarai su 20 vergu, tai kam tau dar 50 vergu ukyje??
Prasyk Jezaus malones, kol dar nepervelu..

Pilietis

Senai laikas nustoti daugintis kaip tarakonam, žemė yra labai nedidelė, turėtų joje gyventi koks milijardas ar dar mažiau žmonių yra

omcikas

nusisauk zemes labui vienu maziau bus, ar gaila ?

Lauris

Tai nafik gyveni?

Vytautas

Labai daug neadekvaciu komentaru.. Zmones jai nezinot ka komentuot, arba nesate tuo isitikine geriau visai nekomentuokit, nes pastatot save i kvailio vita.. Pradzioj Anomalija.lt gal ir neblogas web puslapis buvo, bet dabar visiskai sugedo, straipsniai nesamoningi arba visiski fake, vienas kitas retai neblogas straipsnis pasirodo, o komentatoriai tai, matosi IQ kokia publika cia renkasi.. tiesiog graudu. Geros dienos

Lauris

Na matai zmogau, ne vien anomalija reikia remtis. Pilna informacijos apie vaistus, ligas ju gydima ir isgydima. Siuo atveju pats nezinai. Nenoriu plestis, bet manyti kad nera vaistu nuo vezio, aids ir pan. yra naivu…. Patys zmones ir sukure sias ligas populiacijai valdyti

as

jei nepatinka tai neskaityk,savo nuomones kitiem nepirsk

Anonimas

Neimanoma visa laika judeti tik pirmyn ir i virsu. Suprantama, kad pasitaiko silpnesniu straipsniu, taciau daznai ir idomaus turinio pateikia. Puslapio tematika tokia, kad cia savaime aisku, kad gali pasitaikyti ir fake straipsniu su netikrais video, bet reikia suprasti, kad tai informacinio pobudzio svetaine, o ne kazkokiu paranormaliu reiskiniu tyreju. Jie skleidzia informacija, o jau tiketi, rinkti faktus, dometis detaliau gali kiekvienas pats asmeniskai. Reikia moketi atskirti kas yra kas.

nepalies

Kaip gerai, kad nesiskiepiju, o natūralų maistą galima pačiam augintis. Todėl tas jų nuodijimas nepalies. Beje čia tiem kas apieateivius paminėjo pasitikrinkit savo paną ar vyrą, o dar būs užsimaskavęs ateivis. :D

omcikas

palies, kaip tik pastarosiom dienom buvo siuloma Lietuvoje ivest prievartinius vaiku skiepus, neisiskiepijantiems simtus eur siekiancios baudos.. jei taves nepalies palies tavo vaikus.

ignas

Reikia visoje pasaulyje įvesti vieno vaiko politika t.y šeimoms turėti tik viena vaika ir ne daugiau.

nebesvaik

nu jau pasakei tai gryna nesamone, jei pas mus butu vieno vaiko politika tai isvis lietuvoj nebebutu kam gyvent :DD

Vida B.

Kokia nesamone,tai kokio velnio ragina moteris gimdykit,tik gimdykit,o tai kam??? Kad turetu ka naikinti?!

omcikas

ne bent apsimest reik, rupinamasi. Jus gimdykit – mes sirgdinsism ir pinigus is „gydymo“ krausim ko gero tokia logika.

NEXO
Iš dalies žmonių žudimas tai gera priemonė apsaugoti nuo didelio ištekliaus bereikalingo naudojimo ,bet iš kitos pusės ,kad žinai ,kad mirsi tai nelabai faina todėl musu čia daug pasauli todėl ir yra gaminamas maistas su daugiau 70% priedu o grinu nėra jiems dabar svarbu kuo geriau ir greičiau išmaitinti žmonija nei kokybė jei žmonės būtų protingesni tai patys apsisaugotu nuo šiltnamio efektu pvz maziau masinu maziau tersalu ,maziau pinigu ir automatiškai medžiu kitrimas bus sumažintas čia suknistai daroma viskas dėl pinigu man 17 metu ir nebematau čia suknistos esmės gyveni aš jau žinau puse ir daugiau gyvenimo į prieki paimdamas… Skaityti daugiau »
LMT

Geriau perskaitykit John Coleman knyga Comitee,300, ten viskas taip ir aprasoma.bet stips ir tie,kas rengia zmoniu naikinimo planus,irstips nuo ju paciu sukurtu virusu, GMO ir tt.Mes esam Visatos dalis,reiskia jei kencia vienas, kentes ir kitas, esam tokiam rate, ir niekas nuo to neissisuks.

Telytai

Propogandinis straipsnis, niekas nezino ir niekada nezinos ka „Elitai“ planuoja ir ko neplanuoja.. Cia eilinis zurnalistu ispustas burbulas..

sdsdf

Kas cia per planas.

lilita

Baisiausia bus tiems, kurie liks paskutiniai žemėje…

Bix

Nu jo nepatogus mums tas planas,bet paziurim is kitos puses. Jei ir toliau tokiais tempais birbinsis zmonija, gi nebeliks vietos ant gaublio. Pries 100metu tik 1 mlrd kazkur zmogeliuku tebuvo

omcikas

Gamta VISADA „isvalo“ pertekliu. Ar zemes drebejimas, ar cunamis ar uraganai, karai atsirade, nauji virusai ar dar kas, bet zeme pati atejus laikui apisvalys. Nereikia dirbtinai zmoniu nuodyt..

To D
Absoliutus esi kvailys,ar pagalvoji kaip techniškai ir tobulai sunaikinti 7 milijardus žmonių? Juos reikia visus palaidoti,perimti greitai infrastruktųrą kuri be priežiųros moment ims griuti,pūti ir trunyti. Ir nepraėjus nei 40 metų viskas bus netinkama naudojimui. –Būtent nežemiečių planas yra tobulas visais požiuriai,vieni nežemiečiai mirs,o kiti tuo tarpu dirbs fabrikuose,laukuose,laidos mirusius ir galvos kad rytoj bus gyventi geriau nei šiandien. Juk jie tai nežinos kas jų laukia rytoj,kaip ir tu kad galvoji jog esi protingiausias o esi tikrų tikriausias mulkis. Taip per 200 metų palaipsniui visa populiacija žemėje bus pakeista,kita kažkiek aišku bus palikta ir vergų aptranaujančio personalo likimui. O atvykėliai… Skaityti daugiau »
;D
ir stai po lietaus islindo dar vienas grybas kuris issivaizduoja esas labai protingas. tu man pasakyk nx kazkokiam galaktikos ar visatos ateiviui blet reikalinga supista infrastruktura??? keliu,kad automobiliais galetu vazinet ar oro uostu,kad galetu su lektuvu pakilt ar gelezinkeliu,kad galetu vergus susodint ir vest i sibira aukso kast? ar dar kazko? :D ses i savo skraidancia lekste ar dar ten koki aparata ir nuskris kur reik atsilupeli tu blet. jai jau kazkas sugeba iki musu atskrist tai tu pasuk savo prisikta makaule ir pagalvok kokias jie technologijas yra ivalde ble ir jai noretu mus sunaikint tai butu ant tiek paprasta,kad… Skaityti daugiau »
;D

isliks auksinis milijardas ir keli simtai milijonu vergu kurie tenkins to milijardo poreikius. sutriai,kad jie ir visi tie kurie jiems pritaria,kad jie visi ismirtu. atsiranda kazkokie issigimeliai kurie mat turi but „pasaulio ponais“ skersa dejau ant tu issigimeliu. viso ko blogiausio jiems.

Pasaulio elitas
Čia niekuom dėtas. Nežemiečiai nuaprendė negrįžtamai sunaikinti žemės homo sapiensus,ir lygia greta dabar žemėn integruojami šimati tūkstančių ateivių kolonistų,jiems įrenginėjami didžiuliai plotai gyvenimui Čilėje,perkamos salos netoli Brazilijos. Jie pilnai viskuo aprųpinti mųsš netobulos ekonomikos dėka,vien todėl kad žmonės vertina metalą auksą,kurį nežemiečiai sugeba didžiuliais kiekiais sintetinti Cereros gamyklose. Jie turi savo statytinius žemėje ir geriausio klimato zonose apgyvendina naujuosius kolonistus. Jiems perkamos vilos,statomi milžiniški prabangūs viešbučiai ir jie gyvena savo uždarą gyvenimą beveik nekontakduodami su žemės žmonėmis. Nežemiečiai turi imunitetą nuo ypatingų virusų,kurie per du ateinančius šimtmečius inaikins žmones tačiau nepalies nei vieno nežemiečio.Mirs ir visi tie pasaulio galingieji,tik prieš… Skaityti daugiau »
Vaznas

Ble dar vienas nusisneka,ateivei nusprende mus sunaikinti,tu smegenu turi.nors viena nesamoninga priezasti pasakyk del ko.

Asssssssss

Nebloga teorija

;D

ka tu cia ble kliedi apie tuos nezemiecius :DDD jai jie noretu kolonizuot tai paimtu ir isnaikintu cia mus ir tiek ziniu ble pasiliktu kazkiek vergu ir vsio…

wpDiscuz