Ligoninės darbuotojui pavyko užfiksuoti šmėklos siluetą?

vaiduoklis-ligoninejeAndrew Milburnas – jaunuolis, dirbantis Lidso (Didžioji Britanija) miesto ligoninėje. Vaikinas čia dirba jau seniai: jis įpratęs prie naktinių pamainų ir darbo krūvio.

 

Tad savaitgalį, atvykęs į naktinę ligoninės pamainą, vyras nieko blogo neįtarė. Tiesa, priešingai nei jo mergina: ji paprašė atsiųsti nuotrauką, kad įsitikintų, kad mylimasis tikrai darbe.

 

Andrew sustojo koridoriaus gale ir „nutraukė“ kadrą išmaniuoju telefonu. Deja, pasižiūrėjęs į ekraną jis išvydo visai ne tai, ko tikėjosi: koridoriaus gale į vieną iš palatų įeidinėjo… šmėkla!

 

smekla

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Jaunuolis pasidalijo neįtikėtinu kadru socialiniuose tinkluose, kur šis sulaukė beprotiškai daug dėmesio. Žmonės baisisi ir kartu negali patikėti, tačiau Andrew tikina tikrai nenaudojęs „Photoshop“ programėlės. Tad gal šmėklos visgi egzistuoja?

 


Facebook komentarai
4 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Nesvarbu
4 months 24 days ago

Gal ir egzistuoja bet aš kažkaip tai netikiu tokiais dalykais o jeigu pati pamatyčiau realiame gyvenime tada patikesiu

liolikas ir bolikas
1 year 9 months ago

Cituoju is straipsnio: „Andrew tikina tikrai nenaudojęs „Photoshop“ programėlės“
Sias laikais titiketi beveik neimanoma, viska galima sumontuoti ir poto teigti koks buvo kietas ir kad atseit kazka nufotkino. Ir aplamai internetas yra vienas didelis fake. Anomalijai reiktu pervadinti pavadinima i anoFake.lt ar kazka panasaus :)

pinkprOn
1 year 9 months ago

Smeklos jus smeklos :D
Adobe Photoshop CS6 visagalis :)

...
1 year 9 months ago

turbut ilgai stovejo ir lauke koridoriaus gale kol is palatos iszengs smekla…

wpDiscuz