Mama filmuojant savo sūnų užfiksavo naminuką?

vaikas-gyvisNors vaizdo įrašas darytas 2011 metais į viešumą jis pateko tik pernai. Trumpo įrašo autorė vardu Silvia 2011 metais nusprendė įamžinti savo vaiką virtuvėje ir net nesitikėjo, kad jai pavyks užfiksuoti keistą, mažą, žmogų primenantį padarą.

 

Anot motinos žodžių, ji kartu su savo vyru dažnai pastebėdavo, kad jų sūnus Benjaminas savo kambaryje nežinia su kuo bendrauja. Pora visuomet galvodavo, kad vaikas tiesiog žaidžia su įsivaizduojamu draugu, tad per daug demėsio į tai nekreipė. Tačiau viskas pasikeitė po to, kai Silvijai pavyko užfiksuoti mažą, greitą padarą.

 

Silvija prisipažįsta, kad iš pradžių pagalvojo, kad tai buvo viso labo didelė žiurkė, tačiau po to kai peržiūrėjo vaizdo įraša, ją ištiko šokas.

 

Ekspertai kurie nagrinėjo įrašo autentiškumą neturi vienareikšmiško atsakymo ar jame buvo panaudoti spec. efektai.

 

Paranormalių reiškinių tyrėjai taip pat nežino ką moteriai pavyko užfiskuoti. Kai kurie teigia, kad tai galėjo būti naminukas, nykštukas ar kitas iki šiol kriptozoologų neištirtas gyvis.

 Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
18 komentarų "Mama filmuojant savo sūnų užfiksavo naminuką?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
...

Ar man vienai jisai labai mielas?

Jsjwjwjjwjwjwjjdjduxnbdrhid

Čia mano brolio bumsis

.

Čia mano katinas buvo

alahu akbar

Įdomu iš kur sešėlis. Jei jis yra nematomas, tai reiškias nuo jo šešėli nekrenta…. Video autorius matyt persistengė su photoshopu biški.

montazas...

Jo pas mane namuose ir gi tokie begioja:DDDD

montazas...

Kazkas cia rase kad vaiko veido nesimato del bogos kokybes,nesimato todel nes vaikas kaip matet nepilnametis,o gal seip tevai nenorejo viesint.

greivis

Ale kazkodel net ir siais laikais visos anomalijos nufilmuojamos kazkodel su itin prastos kokybes aparatu :D ir cia priartinus net kudikio veido iziuret neimanoma:Ddddd tai kaip cia

Anonimas

debi.lai cia anomalija.lt – ju toks ir tikslas pranesti apie anomalijas. o jau tiketi ar netiketi cia jau jusu reikalas, niekas tiketi ir nevercia.

as zinau

jums dar nedaeina turbut ir nieko nesuprantat,tokie fake video daromi tam kad butu kuo daugiau perziuru,uz tai uzdirbt galima pinigus,toki spec efekta pridet vieni juokai su dabartinemis technologijomis.

Sam

Sitas puslapis po truputi degraduoda.. Kuo toliau tuo didesni bullshit imeta cia.

Paradigm Shift to skyrmiz

Tu, Skirmantai, straipsnį apie naminukus gali rasti toj pačioje anomalija.lt tiesiog paieškok straipsnio kur, lyg tais namų sargais jie pavadinti. Tai ten ir parašyta jog jie plaukuoti.

zinai

O ar kastikit kad tai naminukas? Visdelto tai gali buti ir kitas padaras. Visdelto as tuo tikiu. Ar atkreipt vaikas atsisuko ir nulidejo ta „padara“ tad visko gali but.

Paradigm Shift

Na nebūtinai koks naminukas. Gal šiaip koks dar gyvis. Iš tiesu naminukas turėtų būti labai plaukuotas. Bet ar fake tai net ekspertai nesako. Kai šiame forume priviso lengvatikių lochų kuriem varganas fake visokių keistenybių irodymas, dauguma net bijo rašyti skeptiškus komentarus, nes uždės –20. O aš nebijau tokiu ir pasakysių: sumažinta ir iklomponuota nuotrauka.

skyrmiz

O tu matei naminuka, kad sakai turi buti plaukuotas? pats ce pievas rasai ir ant kitu stumi, px visiem tie komentarai ir neraso niekas.

lol

fake

to rupuzius

o tu irodyk kad tai ne fake.
Tik bukas zmogus gali tuo tiketi ir labai aiskiai matosi kad su kompu padarytas montazas
Pasimokyk dirbt su montazinem programom ir galesi pats deti tokiu panasiu vaizdo klipuku kruvom :)

rupuzius

Irodyk ,kad tai Fake

as

cia velniukas,mato ragiukai ausys

wpDiscuz