Kvantinė fizika įrodo: gyvenimas tęsiasi amžinai

mirtis-kvantine-fizikaJAV išleista knyga „Biocentrizmas. Gyvybė ir sąmonė – tikrosios visatos prigimties pažinimo raktai“. Knygos autorius mokslininkas Robertas Lanca (Robert Lanza) neabejoja, kad gyvenimas nesibaigia kūno mirtimi, o tęsiasi amžinai, rašo respublika.lt.

 

R.Lanca – regeneracinės medicinos specialistas ir firmos „Advanced Cell Technology“ vadovas. Anksčiau jis garsėjo kamieninių ląstelių tyrinėjimais, jam pavyko keletas eksperimentų klonuojant nykstančių rūšių gyvūnus. Bet prieš keletą metų mokslininkas susižavėjo fizika, kvantine mechanika ir astrofizika. Iš viso to gimė naujojo biocentrizmo teorija, kurią profesorius ir propaguoja.

 

Pagal jo teoriją mirties nėra. Ji – iliuzija, atsirandanti žmonių sąmonėje. O atsiranda todėl, kad žmogus sutapatina save su savo kūnu, žino, kad anksčiau ar vėliau kūnas mirs, ir mano, kad mirs drauge su juo. O iš tiesų sąmonė egzistuoja už laiko ir erdvės ribų, gali būti bet kur – ir žmogaus kūne, ir už jo.

 

Tai puikiai derinasi prie kvantinės mechanikos dėsnių, pagal kuriuos kokia nors dalelė gali atsidurti ir šen, ir ten, o kokio nors įvykio variantų gali būti daugybė, kartais nesuskaičiuojama. R.Lanca tiki, kad egzistuoja daugybė visatų, kuriose ir realizuojasi visi įmanomi įvykių variantai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Vienoje visatoje kūnas mirė, o kitoje toliau gyvena, perėmęs sąmonę, kuri nutekėjo į tą visatą. Kitaip tariant, mirštantysis, lėkdamas garsiuoju tuneliu, patenka ne į pragarą ar rojų, o į tokį patį pasaulį, kuriame gyveno, tik vėl gyvas. Ir taip – iki begalybės.

 

Tie fizikai ir astrofizikai, kurie samprotauja apie paralelinius pasaulius, t.y. mano, kad visatų yra daug. „Multiverse“ (multivisata) – taip vadinasi jų ginama mokslo koncepcija. Jie tvirtina, kad nėra fizikos dėsnių, pagal kuriuos nebūtų įmanomas paralelinių pasaulių egzistavimas.

 

Pirmasis apie juos 1895 m. prakalbo fantastas Herbertas Velsas (Herbert Wells) apsakyme „Durys sienoje“. O po 62 metų jo idėją disertacijoje išplėtojo Prinstono universiteto absolventas Hju Everetas (Hugh Everett). Jos esmė: kiekvieną akimirksnį visata skaidosi į nesuskaičiuojamą daugybę panašių į save.

 

O jau kitą akimirką lygiai taip pat skyla ir tos „naujagimės“. Kiekviename iš tų pasaulių egzistuojate jūs. Viename – skaitote šį straipsnį, kitame žiūrite televizorių. „Postūmis pasauliams daugintis – mūsų poelgiai, – aiškino H.Everetas. – Vos padarome kokį nors pasirinkimą, viena visata virsta dviem, su įvairiais likimo variantais“.

 

Kad mūsų visata ne vieniša, liudija ir duomenys, gauti kosminiu Planko teleskopu. Jų pagrindu mokslininkai sudarė tiksliausią mikrobangų fono, vadinamojo reliktinio spinduliavimo, išlikusio nuo mūsų visatos gimimo akimirkos, žemėlapį. Ir pamatė jame daugybę tamsių vietų – kažkokių skylių ir ilgų proplėšų.

 

Taigi, vietų – kitų visatų, į kurias pagal naujojo biocentrizmo teoriją galėtų nuskrieti siela, – daugybė. O ar ji pati egzistuoja? Amžinos sielos egzistavimu neabejoja profesorius Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff) iš Arizonos universiteto. Jau pernai jis paskelbė radęs įrodymų, kad žmogaus sąmonė po mirties neišnyksta.

 

S.Hamerofo manymu, žmogaus smegenys – tobulas kvantinis kompiuteris, siela arba sąmonė – informacija, sukaupta kvantiniu lygiu. Ji gali būti perduota: kūnui žuvus, kvantinė informacija susilieja su mūsų visata ir ten egzistuoja visąlaik. O biocentristas R.Lanca įrodinėja, kad ji išskrieja į kitą visatą.

 

Vadinasi, nieko iš principo naujo R.Lancos biocentrizme nėra – apie pomirtinį pasaulį seniai kalba religija. Mokslininkui tik lieka prie jos pritaikyti savo koncepciją, juk kol kas Dievo vaidmeniui joje vietos nelieka.

 

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

 

Respublika-logo1


Facebook komentarai
13 komentarų "Kvantinė fizika įrodo: gyvenimas tęsiasi amžinai"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
ZippY

Zmones, jusu komentarai nieko verti, nieko nenusimanot. mirsit ir pamatysit… Viskas cia senai zinoma kad kazkas egzistuoja po mirties

.

Čiaudėjant mes kažkiek sekundžiu buname negyvi. Mes tada mantėme tuštumą ir tiek. Tas pats kaip miegoti ir nieko nesapnuoti.

qrwa

,,Vienoje visatoje kūnas mirė, o kitoje toliau gyvena, perėmęs sąmonę, kuri nutekėjo į tą visatą.“ MARAZMAS, 30-mečiui mirus vienoje visatoje jis teleportuojasi į kitą visatą, kur 30-metis gyvas ir jo sąmonė toliau kūne??? O kaip su tos kitos visatos 30-čiu kūnu? Iš kur jis? Kas jame buvo iki mūsų visatos sąmonė į jį teleportavosi? Visiškas briedas.

Aurimas

Tai kur to veikėjo pasakojimas, kuris buvo patyręs autokatastrofą ir rašė anomalijoj? Ar jau baigėsi kūrybiniai sugebėjimai?

Devil

ave Satani džyzuz :)

:D

nesupratau? :DDD ka cia reiskia?

mangirdas.bu

Tu pats rezisierius, scenaristas, bei aktorius. Tavo keliai nezinomi kai eini belekur, kai pasirenki viena varianta is keliu.
Tarkim tu pasirinkdamas kaskoki tai kelia jau pradejai eit ta puse, poto tau tik vienas po kito vis skirtingi variantai atsiranda, vienas po kito.
Taip tu is pradziu viska surezisavai, sukuriai scenariju ir pradejai jame dalyvaut

LMT

Kodel gi ne?.jeigu mes esam isskaidytos milzinu dalys, tai po sio kuno mirties ir griztam I juos

Paradigm Shift

Pacituosiu „…iškėlė nauja teoriją…“. TEORIJĄ! O kur yrodimai, a?! Tai va! Tas tipas taip tik, o kaip iš tiesų…

martynas

givenimas ne filmas,nereikia nei rezisiereus nei senarijaus.Manau sitas reikalas sukasi grandine taip kaip gamtoje,manau butent is tustumos karkas ir atsirado matyt tustumai uzpiso but tuščiai.

:D

is tustumos eme ir atsirado visa tai ka tu zinai ir ko ne… nu nzn nu niekaip negaliu suvokt tokio dalyko. pagalvok jai nebuvo nieko tik tustuma? tai tada is kur atsirado ta tustuma? :DDDD ir jai tu isivaizduoji ta tustuma kaip nieko nebuvima tai kaip joje galejo is nieko atsirast kazkas tokio is ko issivyste visa tai? :DDD

Kaip nelieka?

O kas viso to režisierius ir scenaristas?

:D o rezisierius ir scenaristas

Visagalis Viespats Dievas musu visu Tevas :) Garbe jam per amzius amen :)

wpDiscuz