Vangos pranašystė pildosi? Ebolos virusas jau plinta po Europą

vangaJungtinių Tautų darbuotojas, užsikrėtęs Ebolos virusu Vakarų Afrikoje, mirė po to, kai praeitą savaitę buvo atvežtas gydyti į Vokietiją, antradienį pranešė ligoninė.

 

„Ebolos karštine sirgęs pacientas mirė praeitą naktį Šv.Jurgio ligoninėje Leipcige. Nors buvo teikiama intensyvi medicinos pagal, o medicinos personalas dėjo visas pastangas 56 metų JT darbuotojas mirė dėl sunkios infekcijos“, – sakoma jos pranešime.

 

Internete vis garsiau kalbama ir spėliojama ar tik ne apie Ebolos virusą kalbėjo garsiausią aiškiaregė Vanga? Vienoje iš savo pranašysčių akloji aiškiaregė kalbėjo apie tai, kad Europą bus užkrėsta mirtinu virusu. Pasak moters, dėl jo poveikio 2016 metais Europa visai ištuštės. Paskutiniai įvykiai byloja, kad tokia vangos pranašystė ne taip toli nuo realybės.

 

Kodėl Ebolos virusas kelia tokią baimę? Organizacija „Gydytojai be sienų“ Ebola virusą apibūdina kaip „viena mirtiniausių pasaulio ligų“. „Tai labai lengvai užkrečiamas virusas, kuris gali pražudyti 90 procentų juo susirgusiųjų”, – sakė organizacijos atstovas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Nuo šių metų pradžios Ebolos viruso epidemija Vakarų Afrikoje – daugiausiai Gvinėjoje, Siera Leonėje ir Liberijoje – nusinešė jau per 4 000 žmonių gyvybių, kiti šaltiniai mini ir 8 000 žmonių gyvybių.

 

Pranešama, kad plečiantis Ebola hemoraginės karštligės protrūkiui ir pirmuosius atvejus nustačius Europoje, Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) antradienį sušaukė Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdį kuriame buvo aptartas Ebolos viruso prevencijos ir valdymo veiksmų plano vykdymas.

 

Ar gali taip būti, kad Vanga nuspėjo apie ištuštėjusią Europą 2016 metais dėl Ebolos viruso poveikio? Tikėkimes, kad ne.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
23 komentarų "Vangos pranašystė pildosi? Ebolos virusas jau plinta po Europą"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
NuJo

Neveltui dievas sia motery atsiunte i zeme, kad susimastytumem. Ir keistumemes geryn o ne blogyn.

Ecka

Jau geriau sirgti ebola, negu už lietuvos rytą. :D

seidas mat.

Negi lietuvos ,,gyditojai“ yra tokie naivūs? Ką gi Lietuva darys su ebola užsikrėtusiais žmonėmis? Juos gydys be antivirusinių, lašindami lašelines su skysčiais ir duodami ibumetino nuo galvos skausmo? Yra galimas toks atvėjis,kad valdžia viską daro dėl pinigų ,o žmonių sveikata jiems nerūpi.

ebola

Sveiki,as esu ebola ir siandien as pabandysiu pravalyti europa.

ezoterikas

nezinau kas ivyks konkreciai, bet 2016 tikrai turetu kazkas rimto buti. nu aisku geriau kad neivyktu!, as esu gaves sita info, galima gaut , angelu savo sargu paprasai pries miega. cia tada buvo 2012 gruodis, uzklausiau apie gruodzio ivykius.o del vangos tai ji tikrai jokiu datu neminejus, ir aplamai tokio rango zmones neteikia tokios informacijos viesai visam pasauliui kas kur kada ivyks , kokia pasauline katastrofa. kad jinai zinojo , numate tai manau kad tikrai taip. yra net lietuvoje, siauliu rajone mediume nepescia, reiks kada apsilankyt

Kriste

Norgej jau ne vienas uzkrestas.nk nieko nesiima ,cia greiciusiai gerbemieji specual ivesta bakterija.naikint gerai gyvenances salissalis.o eksperinentine ir buvo afrikos ubagai

LMT

Ka pasejot, ta ir pjaunat:Virusas aiskiai laboratorines kilmes

jooo

Kol rusija patirs kracha, lietuvos jau zemelapyje nebus..deja, pranasyste kita buvo..kaip tik rusija kils visi kiti patirs kracha

jurgis

Linutei! Nesupyk, bet zmones klydta! Galejo suklysti datom, bet viskas palaipsniui eina liknk tos puses! Nenustebciau ir artejanciam pasauliniui ira tai kazkam naudynga! Ir kuom baigsis geriau nespelioti….

jeigu

jeigu ir siuo atveju pasaulio galingieji planuoja is ebolos uzdirbti tai jie yra beprociai arba kare su ebola isdavikai, kuriuos reikia statyti prie sienos. Deja ir ne vien del ebolos

zombis

Kita pranasiste… Ebola mutuos lavonai virs zombiais ir mes visi saudisim zombius ir kovos del islikimo xDDDd

Rytis

:DDD

augis

nebus tos pabaigos europoj, nieks neismirs.. vat kai virusas pasiglems virs 1’000’000 zmoniu, tada pradesiu galbut kitaip mastyt. nepuskime burbulo, vyruciai.

Vangelijus

2016 europoje baigsis krize. Europa ims kilti, o Rusija patirs kracha. Alkani zmones is rytu plus i vakarus ir mainys daiktus i maista.

Basia

tik Dievas žino kas bus.

Rytis

Dievas neegzistuoja..

pzda

„Bent jau ką nors Vanga išpranašavo teisingai“. O šiaip dar nėra 2016 metų ir niekas nežino, ar Europoje žmonių beveik nebeliks. Tos pranašystės tik spėjimai, kurie dažniausiai būna klaidingi….

Pranašas Versolas

Iš Nostradamo pranašysčių

„2016 m. Karas baigtas. Europa- be žmonių. Valstybių vadovai neteko savo titulų, nėra ką valgyti ir kam įsakinėti. Praeis dešimtmetis, kol Europoje atsiras gyventojai.“

Visokių versijų pilna .. Kaip ir apie pasaulio pabaigą pagal majus, kaip ir apie tai ,kad interneto nebus visame pasaulyje. Gandai sklinda greitai, bet ne visi jie yra teisingi..

Tik

Skaicius Vangos dukterecios knyga,ten ji perspeja del virusiniu bakteriniu ligu bet datu nenurodzius ir apie joki Europos istustejim nesneka bet yra tokiu gudruciu kurie prisidenge jos vardu baugina zmones

kristina

Kad ir kaio bebutu betgeriau tas virusas msu nepasiektu.ir tegul valdzia nevaidina didvyriu gydydami tuos zmones.nes cia ju gabenti i LT nereikia.

zmogus

Kiek žinau Vanga niekada nesnekejo apie tokias pranašistes ir jei pasidomesit pamatisit kad ir pas kitus taspats parašyta… krč nesamones rašo visi

Ishiki

Ir raso, kad bus uzkresta :D idomu kas ja apkres? :D Tik jau ne pati gamta.

Ishiki

Pranasystes yra tik vienas is daugelio galimu ateities variantu. Viskas priklauso nuo musu paciu veiksmu.

wpDiscuz