Mergina nori išnaikinti 90% vyrų „taikos labui“

feministeRezervatai vyrams, abortai pagal lyties požymius ir tarptautinė sterilizacijos diena. 22 metų amžiaus mergina kuria „Femiteizmo“ manifestą.

 

22 metų studentė, būsima kriminologė ir trejų metų vaiko motina, vadina save femiteiste, veda tinklaraštį, turi kanalą YouTube ir rašo knygą apie tai, kaip svarbu sumažinti vyrų skaičių iki maždaug 1-10%, kad būtų pasiekta taika visame pasaulyje ir tikroji lygybė.

 

Ji mano, kad tai sustabdys karus, išprievartavimus ir prievartą apskritai. Nors tokia taktika primena kovą su smurtu, pasitelkus smurtą, mergina tvirtina, kad tai „vienintelis logiškas sprendimas“. Tai kelia siaubą, bet ji susilaukė pasekėjų, tikinčių selekcija, abortais pagal lyties požymius ir tarptautinę sterilizacijos dieną. Mergina pareiškė, kad sterilizacijos ceremonijose turės apsilankyti visų amžiaus grupių vyrai, o jeigu atsisakys – bus nužudyti. Tačiau nepergyvenkite, prieš sterilizaciją vyrų žmonos turės galimybę „pamelžti“ patiną, jeigu joms prireiks spermos pavyzdžių.

 

Sunku sugalvoti ką nors taikingesnio už lytinių organų amputaciją, eugeniką ir žudynes. O dar ir vergija, kuri irgi planuojama.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Kad geriau išsiaiškintų visą šią makalynę, Tobis Makaskeris iš žurnalo „Vice“ ryžosi paimti interviu iš merginos. Tai ką išdėstė jaunoji femiteistė, primena klaikų derinį ištraukų iš romanų „1984“, „Nuostabus naujasis pasaulis“ ir komunistų partijos manifesto su feminizmo priemaišomis.

 

Šiuo metu mergina parašė jau du šimtus puslapių iš to, kas, kaip ji tikisi, taps 700 puslapių manifestu, išdėstančiu femiteizmo filosofiją. Darbinis knygos pavadinimas – „Santykis“ (The Ratio“).

 

Darau prielaidą, kad knygos pavadinimas susijęs su jūsų įsitikinimu, kad vyriškoji žmonijos dalis turi būti sumažinta 90-čia procentų?

 

Manau, kad įprasta lygybė, kai vyrų ir moterų santykis yra 50:50 – tai žemiausia sistema. Iš esmės mano idėjos byloja apie tai, kad vyrai būtų išskirti į atskirą klasę – gerokai vertingesnę – ir dėl to, kad jų bus gerokai mažiau, galės rinktis iš daugybės moterų. Tai mano sumanymas. Vyrai taps vertingesni ir jų gyvenimo kokybė žymiai pagerės. Jų gyvenimas bus subsidijuojamas. Jeigu jums patinka, tai bus kažkas panašaus į iš anksto apmokėtas atostogas, kurios tęsis nuo gimimo iki mirties.

 

Tarkime, kad žmonės tam pasirengę. Kaip jūs mažinsite vyrų skaičių iki tokio menko procento? Turite galvoje ilgus metus selektyvaus žudymo ar selektyvaus dauginimosi?

 

Akivaizdu, kad vyrai sudaro didžiąją smurtinių mirčių aukų skaičių ir aktyviai dalyvauja karuose, dėl to mirčių bus visada, tačiau šaudymo selekciniais tikslais, suprantama, nebus. Nesu selekcinių žudynių ar žiaurių metodų šalininkė.

 

Tai kaip jūs to pasieksite?

 

Teks vykdyti tolimesnius „suprojektuotų“ vaikų tyrimus: lyties nustatymą iki gimdymo, abortus pagal lyties požymius, palikuonių nuo dviejų moterų kūrimą, o taip pat daugybę kitų metodų šiam tikslui pasiekti. Prievartinių metodų artimiausiu metu neplanuojama, tiktai aktyvus skatinimas ankstyvosiose stadijose.

 

Jeigu žmogus nepasisako prieš abortus, jis neturi etinių motyvų laikyti visa tai pasipiktinimą keliančiais metodais. Apskaičiavimai genetikos srityje jau atlikti: butelio kakliuko efektas, giminių kryžminimas, mutacijos ir visa kita. Viskas byloja mano idėjų naudai. Aš užsiimu tuo kruopščiai ir atsargiai. Mano darbą tikrino ekspertai ar bent jau labai gerai informuoti biologijos ir genetikos srityse žmonės ir aš gavau patvirtinimą, kad viskas einasi puikiai.

 

Tai – teorija. O kaip dėl praktikos?

 

Teks iš naujo apmokyti visus – vyrus ir moteris – mokyklose, namuose, literatūros, žiniasklaidos, menų ir socialinių tinklų pagalba. Šis procesas truks dešimtmečius, o gal ir kelis šimtmečius. Ir vis dėlto, čia yra tai, ką būtina padaryti, kad būtų sukurtas naujas, tobulesnis pasaulis. Mano misija – sukurti ir aprašyti šios misijos sėkmingos realizacijos koncepcijas.

 

Kokius vyrus jūs atrinktumėte kaip veislinius? Kokie jūsų atrankos kriterijai – fiziniai ar psichiniai?

 

Tinkamiausi bus vyrai, atitinkantys fizinius ir psichinius reikalavimus. Tai taip pat susiję su genetine modifikacija.

 

Genų inžinerija jau veikia, kai poroms tuokiantis, joms atliekami testai, tikrinantys, ar neturi sutuoktinių genetika kokių nors pavojingų faktorių. Be jokios abejonės, kai mes daugiau sužinosime apie tai, kaip veikia genomas, visa tai plėsis.

 

Sveiki ir stiprūs vyrai visada bus idealas, tačiau ne „laukiniai“, ką labiau lemia psichinės, o ne fizinės savybės. Sunkumus kilnoti gali visi. Bet kurį kriterijų, kuris bus laikomas svarbiu, reikės detaliai suformuluoti ir laikui bėgant, progresuojant mokslui ir žmonių giminei bei jos poreikiams, kartas nuo karto peržiūrėti.

 

Ar vyrai bus laikomi izoliacijoje, kaip veisliniai gyvuliai?

 

Manau, kad turime pašalinti vyrus iš visuomenės ir apgyvendinti jų pačių savose visuomeninėse grupėse, tokiose kaip valstybės subsidijuojami ar finansuojami rezervatai. Taip mes galime apsaugoti ne tik vyrus, bet ir moteris.

 

Subsidijuojant minėtus rezervatus visoje valstybėje, mes galime aprūpinti vyrus užimtumu, sveikatos apsauga, būstu ir viskuo, ko žmogui reikia gyvenime. Tai išvaduos visuomenę nuo dabar įprastos nelygybės. Sumažinus vyrų skaičių iki 10% nuo bendro gyventojų skaičiaus, padidės jų biologinis reikšmingumas. Jie gyvens laimingai ir saugiai, o vienkartinis vyrų panaudojimas pasitrauks į istoriją.

 

Bet argi vyrai reikšmingi tiktai dauginimosi prasme?

 

Jeigu technologija neištobulės iki tokio lygio, kad darbai galės būti atlikti be vyrų, nedideliam skaičiui vyrų, reikalingų minėtiems darbams, bus leidžiama dirbti už rezervato ribų, jeigu jie to panorės.

 

Kaip vergams?

 

Ne kaip vergams, o tiesiog kaip darbininkams, kurie atlieka savo pareigas lygiai taip pat, kaip ir mūsų dienomis. Tik be būtinybės gauti atlyginimą, kadangi jis jiems bus nereikalingas. Procesas bus kruopščiai kontroliuojamas ir reguliuojamas.

 

Inf. šaltinis: versijos.com


Facebook komentarai
48 komentarų "Mergina nori išnaikinti 90% vyrų „taikos labui“"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
!!!

Matosi „kažką“ bachuras metė…

Vyras

Seip neimanoma nes vyrai nesutiktu ne uz ka o moterys pacios vyru neisnaikins taigi beprasmiska net kalbet

Vyras

Idomu ka jos vyras mano apie tai.Cia greiciausiai pogimdyvines depresijos israiska trunkanti 3metus ir kainavusi skirybas. :)

Pakoment

Na nesu is tu mėgėju komentuoti,bet jau šitos nesąmones negaliu nepakomentuoti,na merginai su galva tikrai negerai arba nezino daugiau budu kaip isgarseti,mano manimu tokias tik i psichiatrine tiesiai

Inkognito

Hmmm, noreciau kad Zemeje butu kokia salele kur gyventu tik moterys. Jokiu diedu, ju karu ir kaprizu…o siaip nesutinku su sia mergina, jos idejos skamba kaip feministine Hitlerio politika. Sis tipas irgi norejo tobulesnio pasaulio, o iki ko tai nuejo ir kaip baigesi, visi zino kas per istorijos pamokas nemiegojo…

DrunkCat

Manau tokias kaip ji reikia naikint

jo jo

Sekmes susitariant su masonais moterele :DD

pfff

Degsi pragare moterele

Gal sudomins?

Šiek tiek valdžiagyvių kruopščiai slepiamos disidentinės informacijos:

http://www.siulo.lt/gaires/alternatyvi-informacija

si

as uz robotus su sintetine gimda parduociau savo zemes kad ja tureciau.

va

paimkim ant bairio
-2058
-medicina pasoka aukstai ir isranda sintetine gimda
-japonija isranda tobula AI (artificial intelligence)
-moterys robotes prieinamos net paprasciausiam zmogui
-gali keisti ju isvaizda kaip nori
-viskas jauciasi kaip su tikra moterim
-nezyzia, nereikia pirkti batu
-seksas bet kada
-gimda su filtru, gali pasirinkti kada gali pastoti kada ne
-moteru populiacija staigiai krenta
-moterys pamirsta feminizma ir tampa vyru istroskusiomis vampyres
-visi dulkina robotus taigi jokiu karu
-pasauline taika

Gedas

Oho, kažkaip man jos idėjos primena Hitlerio naujos arijų rasės kūrimą:) Rezervatai?? Tai čia tas pats kaip lageriai ar getai, žydus irgi išleisdavo dirbt. Nu žodžiu yra ir daugiau panašumų, kas domisi istorija, ypač fašistinės Vokietijos tai žino tuos panašumus. O šiaip tai jeigu šitos idėjos turės pasisekimą kada nors ateityje tai vyrų laukia žydų likimas:( Vargšai mes vyrai:(

rutulys

Ir dar ta moteris net ne feministė, o femiteistė, kažkokią naują bangą bando pakelti. „Teistė“ kaip suprantu, kažkas su Dievu ar religija susiję. Tarsi dėmesis nukreiptas į moteris, tik netikiu, kad labai daug moterų svajoja pakliūti į lesbietinį rojų. Dviejų moterų nereikia, kad atsirastų vaikelis. Užtektų ir vienos, su tais mokslais atgal į hermofroditizmą.

rutulys

Čia tas Šariko pasiūlymas pasaulio galingiesiems tokį manifestą įsidėtį į stalčius, suprantamas, bet netoleruotinas. Juos tai gali sudominti kaip grįžti prie auksinio miliardo. Vyrus kaip sunkiau kontroliuojamus (nors koks čia sunkumas, nugirdai ir viską padaro ką reikia, komunistinis „know how“) lengviau pasirinkti paaukojimui be to mažiau konkurentų alfa/valdžios patinams. Bet vis vien jei vyrus dramatiškai sumažintų dar labai per daug liktų moterų, gal pradžioje tokių pertvarkimų joms ir būtų kokios šviesesnės dienos, maitinimos vilčių gražesnio gyvenimo. O po to, kai tiltai būtų sudeginti ir nebreiktų stengtis, niūri realybė taip joms smogtų, kad vargu ar bebūtų problemų nusileisti iki to miliardo.

rutulys
Tai ne moteris, po jos apvalkalu sėdi skruzdėlė ar bitė, kuriai nepatinka žmonių pasaulis. Nori primesti vabzdžiams įprastą bei pasitvirtinusią tvarką ‒ Avilį. Vyrai ‒ tranai, lėbautojai, išlaikytiniai. Rask normalų vyrą, kuris norėtų tokiu būti. (Šarikas gal jau nemąstantis tranas ir tuom patenkintas), moterys ‒ bitės darbininkės. Kai priverstos, jos nuolankios bei stropios darbininkės, lengvai sutinka dirbti už minimumą. Jas lengva įstumti su vaikais į nepavydėtiną padėtį. Valdžia ‒ motinėlė, visi aplink ją turi šokinėti ir rūpintis ja. Visada bando kas nors žmones sukiršinti pagal kurį nors pjūvį. Tas nuolatinis principas: „skaldyk ir valdyk“. Anksčiau pagal klases, dabar pagal lytis.… Skaityti daugiau »
si

paaiskinsiu nes dau kas nesupranta aplamai kas ira zodis feministe realiai – pasikelusiai ivardyja savo moteriskus privalumus (lesbietes) ir ( tokios kaip fifas) tik nieks tai neivardita viesai.

...

nu ir nesamone o del moteriu karu nebuna.
siaip pamastymui:
1. greiciausiai zmonija issigimtu
2. vyrai taip lengvai nepasiduotu
3. ar pacios moteris nores dalintis vyrais kai santikis bus 10:1 juk konkurensija bus didele.
4. tai gal ir baidykles isnaikinti reikes, aj ne jos savaime isnyks budavos visa taiku gyvenima vienisos
5. kur bus dedami vyrai neatitinkantys reikalavimu o po traumos gyvenimui ate ate bus?

tai gal pirma tiek vyrus tiek moterid reiktu nuo visokiu psichiniu ligoniu, kaliniu, su iskrypimais isnaikinti o jau tada zeti kas liks.

Nostradamus

Anksciau tokias kvailes gydyti bandydavo….

Sharikovas
Na man visai idomi jos ideja kuri galetu ir suveikti, bet…Nezinau kuo ji remiasi teorija, kad jei nebutu vyru nebutu ir karu, prievartos, negi tik statistika. Siaip moterys dazniausiai viena su kita nelabai sutaria, linkusios konkuruoti, tai zinant, kad siais laikais kare pestininkai yra treciaeilis dalykas, o moters ginklas nuodai, ar nebutu taip, kad del tu paciu vyru butu daug baisesni karai su cheminio ir bakteriologinio ginklo panaudojimu. O siaip pagirtina, kad tokia jauna, o jau rimtai rupinasi globalinem problemom ir iesko realiais veiksmais budu kaip jas spresti, sita jos modeli galingiesiems reiketu pasideti i stalciu, kas zino gal ateityje… Skaityti daugiau »
Virus

Če kvailom bobon rojus o viram dirpti kaip vergams, buti melžemiems,irt.t
Moteris išvardinkit bent 1 mokslininke kuri atrado stulbinama ir svarbu atradima kaip
Pvz einkšteino teorija davincio isradimai garo variklis mendelejevo lentele ir visa kita prasau isvardinti nors 1!!!
Jus reiketu konslageriuos laikit nes jus kaip inai beprotes be viru jus kaip kilimas be siulu.

wat

noreciau pamatyt kaip ji tai pasakoja kokioj nors muslimu salyje :D

wpDiscuz