Prieš 4 metus astrologas Globa pranašavo: Ukraina bus padalyta į tris dalis

Pavel-Globa-astrologerGarsus astrologas Pavelas Globa garsėja itin tiksliomis prognozėmis, kurios atskleidžia visiems matomų žmonių, šalių ir visos mūsų planetos ateitį. „JAV laukia sunkūs laikai, JAV prezidento – nepavydėtinas likimas, o štai Ukrainos ir Europos Sąjungos nebeliks…“ – tokią niūrią prognozę išsakė jis dar 2010-aisiais. Galima tikėti, galima ne, tačiau įsiklausyti verta.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Pasak P. Globos, 2008 metais prasidėjusi ekonominė krizė tęsis iki 2020 m., perbraižys esamą pasaulio žemėlapį ir iki pašaknių pakeis geopolitinę jėgų sanklodą.

 

„Dar 1999 metais sakiau, kad pasaulis susidurs su neregėta krize, kuri prasidės po 44 JAV prezidento atėjimo“, – priminė P. Globa.

 

Jo žodžiais tariant, apie tai savo pastebėjimus jau XVI a. dėstė rusų astrologas Vasilijus Nemčina, kalbėjęs apie sukrėtimus, kurie atslinks iš užjūrio, kai užjūrio šalyje karaliaus 44-asis valdovas. Jį V. Nemčina vadino „juodu žmogumi“.

 

„1999 m. maniau, kad „juodas žmogus“ buvo paminėtas perkeltine prasme, bet pasirodė, kad „juodas“ buvo naudojamas tiesiogiai. Iš tiesų mes suklydome keletu mėnesių, nes krizė prasidėjo likus keliems mėnesiams iki Baracko Obamos atėjimo. Bet tai yra leistina paklaida“, – pažymėjo astrologas.

 

Jis atskleidė, kad JAV, „kaip pirmaujanti pasaulio valstybė, neturi didelės ateities“. „Valstijų laukia didelė depresija. Šalį pavyks išsaugoti, bet ji neteks lyderės statuso. Be to, pats sunkiausias laikas prasidės B. Obamai pasitraukus iš posto.

 

Po buvusio klestėjimo ši šalis patirs visus griuvusios ekonomikos sunkumus – bedarbystę ir skurdą, kurie prives prie šalies skilimo į dvi dalis, o tai gresia pilietiniu karu. Griaunantys tornadai visiškai sunaikins JAV šiaurės valstijas. Belieka tik įsivaizduoti, kaip sunku bus iš pelenų keltis šiai valstybei“, – niūrių prognozių neslėpė astrologas.

 

Tačiau dar liūdnesni reikalai laukia Europos Sąjungos. Vietoj jos atsiras keletas bendrijų. „Baltijos šalys ir Skandinavija sukurs Šiaurės Sąjungą – kažką panašaus į viduramžiais gyvavusią Hanzos sąjungą. Prancūzija, Italija ir Ispanija susijungs į Pietų Europos Sąjungą ir t. t. ES galbūt ir liks kaip darinys, tačiau tik popieriuje“, – prognozavo P. Globa.

 

Pasak astrologo, subyrės ir kiti kariniai ir politiniai dariniai: „Iki krizės pabaigos neišgyvens NATO blokas, kuris iš pradžių sustiprės, bet paskui nustos gyvuoti.“

 

2014 m. daug kas priklausys nuo Rusijos – ši šalis taps daugelio konfliktų provokatoriumi, o taip pat ir trečiųjų šalių teisėju. Pasak P. Globos, Rusija ims agresyviai spausti Ukrainą, o tai lems karinį konfliktą dėl Krymo pusiasalio. Gali būti, kad Krymas taps nauja Čečėnija.

 

Apie šiomis dienomis krizėje atsidūrusią Ukrainą 2010-aisiais P. Globa kalbėjo, esą ji bus padalyta į tris dalis, dvi iš jų atiteks Rusijos imperijai.

 

„Krizės nepergyvens ir Ukraina, kurios laukia skilimas į tris dalis. Subyrės ji ne dabar, o 2014-aisiais. Nuo tada Ukrainoje de facto susikurs dvi nepriklausomos administracijos, nors formaliai teritorijos vientisumas bus išsaugotas. Panašiai kaip dabar yra Moldovoje. Rytų Ukraina bus nepavaldi Kijevui ir faktiškai taps Rusijos imperijos dalimi. Krymas taps ukrainiečių Čečėnija“, – prognozavo P. Globa.
Pasak astrologo, 2014 žmonija atsistos ant Trečiojo pasaulinio karo slenksčio.

 

2014 m. pavojingi dėl to, kad šiuo metu Uranas yra Avino ženkle, o tai labai karingas derinys. „ Aš baiminuosi karo Rytuose. Neduok Dieve, jei tai bus susiję su Iranu, tada nepriklausomai nuo nieko įvyks tikras absoliučiai nekontroliuojamo totalaus terorizmo protrūkis. Iki 2014-ųjų karo Rusijoje nebus. Įvyks banditizmo proveržis, bet ne daugiau.

 

Visus 2014-uosius nestigs gamtos kataklizmų, o jų kiekis ir griaunamoji jėga viršys visus iki šiol įvykusius. Gigantiški cunamiai nuplaus Indijos ir Australijos pakrantes, o Kiniją, Japoniją ir Sachalino pusiasalį sukrės griaunantys žemės drebėjimai.

 

Tačiau daugiausia bėdų atneš vasaros sausra ir visa apimantis potvynis dėl greito vandens lygio kilimo tirpstant Antarktidos ledynams. Rimtai baiminamasi, kad po vandeniu atsidurs dalis Didžiosios Britanijos ir Italijos. Stichijos siautės ir Šiaurės Amerikoje, kur griaunantys tornadai ir taifūnai atakuos ir nusineš nemažai Majamio bei Kanados pakrančių žmonių gyvybių.

 

Milžinišką proveržį technologijų srityje įvykdys Kinijos mokslininkai. Svarbių atradimų laikotarpiu taps metų vidurys, ypač tiriant žmogaus DNR. Kinų ir rusų astronautai padarys atradimų, kurie padės atspėti ne vieną Visatos paslaptį.

 

O dėl Rusijos… Nepaisant jos hegemonijos moksle ir tiriant kosmosą, metų viduryje šalyje įsivyraus revoliucinės nuotaikos, kurios baigsis perversmu ir oligarchų valdžios nuvertimu, o taip pat – patriotiškai nusiteikusių asmenybių atėjimu į valdžią.

 


Facebook komentarai
14 komentarų

Palikite komentarą