Bloga žinia – genijais netampama, jais gimstama

Romėnai tikėjo, kad genijus – tai apsaugos dvasia, gimstanti kartu su vyriškosios lyties naujagimiu. Tai tarsi aukštesnysis “aš”. Apie nepaprastų gabumų žmogų sakoma “genialus”.

 

Genijai gimsta ne itin dažnai. Jie atveria žmonijai naujus mąstymo horizontus, pakeičia požiūrį į realybę.

 

Genialumo negalima išmokti, išsiugdyti ar nusipirkti. Tai – Dievo dovana. Kita vertus, genialumo daigų turime visi, tačiau nemokame išnaudoti savo galimybių. Dauguma žmonių pragyvena visą gyvenimą taip ir “nepajudindami” smegenų.

 

Nustatyta, jog kiekvienas pusrutulis savaip interpretuoja pasaulį. Kairysis lemia loginį mąstymą, dešinysis susijęs su intuityviu pasaulio pažinimu. Jo veikla priklauso nuo Saulės, vėjų ir Mėnulio magnetinių audrų.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Dešinysis pusrutulis “padeda” menininkams, magams, ekstrasensams. Deja, jo polėkį dažna nutildo kairiojo racionalumas.

 

Tad peršasi išvada, jog genijų smegenys veikia labai tiksliai: dešinysis pusrutulis sugeba kuriam laikui užhipnotizuoti kairįjį racionalųjį. Tuomet šis tarsi užmiega ir leidžia pasireikšti dešiniajam.

 

Genialumo paslaptys

 

Legendos pasakoja, kad genialumo paslaptį, slypėjusią smegenyse, galėjo žinoti senovės kinai, atradę popierių, paraką ir… kelią į harmoningą prisiderinimą prie visatos jėgų, energijos gavimą iš supančios aplinkos ir kosmoso. Senovės kinai tikėjo, jog žmogaus smegenyse slypi krištolo rūmai, kuriuose gyvena aukščiausioji dvasia.

 

Ypatingą dėmesį jie skyrė vidaus sekrecijos liaukoms. Pasak legendų, mokėdami suaktyvinti šių liaukų veiklą, kinų išminčiai tapdavo visažiniai ir nemirtingi – kai kurie jų gyvendavo po kelis šimtus metų, o atrodydavo lyg trisdešimtmečiai.

 

Ar žinote, kad:

 

– žmogaus smegenys sudarytos iš dviejų pusrutulių:

 

– dešinysis atsako už kairiosios kūno pusės darbą,

 

– kairysis – už dešiniosios,

 

– abi smegenų dalys “bendradarbiauja”, derindamos organizmo gyvybines funkcijas.

 

Inf. šaltinis: zebra.lt


Facebook komentarai
5 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
lol
4 years 2 months ago

Seip tai pajemus kudiki ir pastacius prie lentos net mokedamas rasyti nepasakys kiek yra 2×2 o jau pirmokas pasakytu tai va jums ir smegenu skirtumas augi ir tobuleji

oz
4 years 3 months ago

Visiška nesamone, bobučių pasakos.

lol
4 years 2 months ago

Pritariu :)

Genijus
4 years 3 months ago

Nuo geniju nuo kvailio skiria labai siaura linija .

Nesvarbu
4 years 3 months ago

Cia jau senai aisku buvo :D

wpDiscuz