Zombių virusas pasklido po pasaulį?

Bauginantis zombių virusas, atrodo, apėmė ne tik JAV tačiau jau ir Kiniją.

 

Fotoaparatu buvo užfiksuota, kaip autobuso vairuotojas užpuolė atsitiktinę moterį ir pradėjo ėsti jos veidą.

 

Incidentas buvo užfiksuotas nuotraukose. Nelaimingai moteriai prireiks plastinių operacijų, kad būtų atstatyta išprotėjusio užpuoliko padaryta žala.

 

Vietos žiniasklaida praneša, kad vairuotojas vardu Dongas antradienį prieš užpuolimą su draugais nemažai išgėrė ir galimai vartojo neaiškios kilmės narkotikus.

 

Tada jis nuvažiavo į Vendžio miesto, esančio pietryčių Kinijoje, gatvę ir sustojo priešais automobilį, vairuojamą moters vardu Du. Pastaroji buvo priversta sustoti.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Dongas užlipo ant automobilio stogo ir pradėjo jį daužyti, o panikos apimta moteris šaukėsi pagalbos. Jai išlipus iš automobilio ir bandant išsigelbėti, autobuso vairuotojas šoko ant jos ir parvertė ant žemės.

 

 

Tada Dongas ėmė ėsti moters veidą, o ši paplūdo krauju ir ašaromis. Praeiviai bandė atitraukti užpuoliką nuo aukos, tačiau, liudininkų teigimu, vyras turėjo nežmoniška jėga ir sėkmingai priešinosi bandžiusiems jį sustabdyti.

 

Atvykus policijai, Dongas buvo suimtas ir išvežtas į areštinę. Du buvo nugabenta į ligoninę. Gydytojų teigimu, jai prireiks nemažai plastinių operacijų tam, kad būtų atstatyta jos nosis ir lūpos.

 

Šis incidentas Kinijoje verčia prisiminti analogiškas apsvaigusių nuo narkotikų psichopatų atakas JAV. Vienas žinomiausių įvyko gegužę, kai užpuolikas Rudy Eugene nuvalgė benamio vyro veidą, o po to buvo nušautas policijos.

 

Kai kurie nepriklausomi pasaulio specialistai tvirtina, kad tai tikrai nėra atsitiktinumas. Galimai naujų narkotikų pagalba, slaptosios tarnybos išbando slaptą žmonių valdymo ir kontroliavimo jų sąmone priemone.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
16 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Netavoreikalas
2 years 11 months ago

Bus kaip per The walking dead…

piramidės pranašų
4 years 6 months ago
Reikia raštus ištirti Povilas sako dievas, dievas man pasakė. Kalba titanų titanas, tačiau niekas, jokis žurnalistas neklausia koks dievas jo? Palei raštus Povilo Žėko, tai titanas arba demonas Merkinės piramidijos dievas.Žurnalistai ir kiti neskaito, ką rašo Žėkai , o tik kviet pokalbiui, kur minimas vienas žodis dievas. Koks dievas, jei titanų sukurtas , turintis savo dievą tėvą palei raštus piramidininko Česukuose? Kas ištirti ryšis: nustatys raštų , veiksmų po vožtuvu strypuos, kalbų reikšmes? Turi būti visiems aišku , ar ne?Ką kalba reikia aiškiai suprasti. Raštai liūdija, kad piramidieja vampyrai . Povilas rašo : ir “Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą,… Skaityti daugiau »
ten Česukuose
4 years 5 months ago

Povilo mnimi titanai arba komplekso VARYTOJAI visiems yra tie zombiai, kuris maitinas atvykstančių energija, ištraukia jos perteklių, ligas… nėra nieko …nereikalingo.

powix
4 years 7 months ago

pasaulio pabajga gali but del bombu ir panasiu dalyku pwz rusaj atomine palejstu zeme is orbitos ismustu arba susalam arba iskepam

ka tu
4 years 8 months ago

zombiai – mire zmones prisikele is numirusiu.. o cia nieko panasaus i zombius :/

Mrs.Leto
4 years 8 months ago

Yra toks dalykas kaip zombių milteliai.Na,dabar jau tikriausiai išrasta kažkas kito.Bet anksčiau būdavo daroma taip.Numirusio ir sudžiovindo žmogaus kūnas būdavo taip susmulkinamas,kad tapdavo milteliais. (tuo užsiimdavo visokie šamanai ir t.t). Tada jie būdavo sugirdomi žmogui.Tai paveikdavo jo nervinę sistemą,atjungdavo smegenis ir jis tapdavo gyvu numireliu,vykdančiu visus įsakymus.Pasižymėdavo didele jėga ir energija.Šiais laikais matyt išrastas kažkoks narkotikas paraližuojantis centrinę nervų sistemą,ir sukeliantis nesuvaldomą pyktį ir agresiją.Atsiranda potraukis naikinti aplinkui viską,kas tik papuola po ranka…iš tiesų,tai baisu net pagalvot,kur viskas ritasi.

Mrs.Leto
4 years 8 months ago

Kaip baisu…kur ritasi pasaulis.Žmonės tampa gyvuliais.Nebelieka jokių taisyklių,jokių gamtos ir gyvybės principų paisymo.Jei ir toliau vyks tokie nenormalūs dalykai,pasaulio pabaiga neišvengiamai ateis.Ir daug greičiau,nei mes manom.Nes tai kas vyksta pasaulyje jau peržengė visas ribas.Žmonės – nebe žmonės.Toks jausmas,kad kasdien atsibundi vis kitame pasaulyje,kuris labai skiriasi nuo vakarykščio.Visi šie procesai mane labai gasdina..Nenoriu tokio pasaulio..

Nesamones
4 years 8 months ago

perkam ginklus ir einam medziot zombius :D

GRIMOIRE
4 years 8 months ago

Tai cia tik narkotiku poveikis o ne zombinejimas nera cia ko sukt galvos del to. Tai ne virusas ir taip greit neplinta. Sukt galva del tokiu nesamoniu :) Tai tik fantastika tos zombiu invazijos :) narkotikai pora zmoniu is proto isvede bet tai nereiskia kad jie zombiai :)

Once
4 years 8 months ago

Korporacija Umbrella pradeda T-Viruso bandymus… :DDDD

Nikeo
4 years 8 months ago

Video net neisgazdino ;)

opc
4 years 8 months ago

„po to buvo nušautas policijos.“

labai geras sprendimas

Jaunelis
4 years 8 months ago

Be jokios abejones didziausia pasaulio pabaigos tikimybe ir yra del zmoniu kaltes.Pritariu tikrai gaila.

cw
4 years 8 months ago

čia tik zombiai,kas čia baisaus. nukas galvą ,big deal:D

Anonimas, nekvailas.
4 years 8 months ago

Ojojojoj… Visi sneka, kad bus pasaulio pabaiga… As anksciau i tai dar ziuredaviau naiviau, bet kuo toliau tuolabiau pradedu tiketi ja. Gal ne siais ir ne kitais metais, bet siame amziuje ji 50% galimybe tikrai atsitiks. Ir as manau, kad tai ne del kokio asteroido atsitiks, o del ZMONIU. Zmonija degraduoja, pasaulis pats save niokoja. Chemija, tarsa, istekliai ir kt… Zmones negailestingi savo planetai. O gaila, o gaila… Net nera ka ir bepridurti… :'(

ponaitis-deskalteris
4 years 8 months ago

buvo kitaip,kaskoks benamis negras padaugino lsd ir ji rado nuoga edanty kita zmogu,net per zinias rode

wpDiscuz