Savižudžių miškas (N-18)

Įspėjame! Straipsnis ir nuotraukos gali šokiruoti!

 

 

Aokigaharos miškas Japonijoje – viena iš kraupiausių pasaulio vietų. Šioje prie Fudzijamos kalno esančioje vietovėje paslaptingai dingsta žmonės – kasmet čia aptinkama apie 100 žmonių kūnų, nepaisant anglų ir japonų kalbomis iškabintų perspėjimų, skatinančių gerai apgalvoti savo veiksmus. Kai kurie iš kūnų miške guli jau daugybę metų.

 

Geriausiai parduodamoje Wataru Tsurumui knygoje Aokigahara apibudinta kaip: „Ideali viena numirti“.

 

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

2002 metais šiame miške buvo surasti 78 savižudžių kūnai. Tai padidino 1998 metų rekordą, kai buvo surasti „tik“ 73 savižudžių kūnai. 2006 metų Gegužės mėnesį jau buvo surasta 16 naujų savižudžių kūnų. Keleta iš jų su savim net gi turėjo Tsurumui knygą. Niekas nežino kiek dar kūnų yra nesurasta šiame baisiame miške.

 

Aokigahara tapo daugybės savižudybių vieta, bet kodėl būtent šioje vietoje žmonės nusprendžia atsisveikinti su savo gyvenimu – lieka neaišku.

 

 

Visame miške prikalta daugybė lentelių su užrašais: „Prašome apsigalvoti“ ir „Prašome susisiekti pasikonsultuoti su policija prieš nusprendžiant numirti“. Deja, miškas turi tokią reputaciją, kad šios lentelės mažai ką keičia. Vietiniai gyventojai sako, kad jie gali netgi lengvai atskirti kas eina į mišką pasigrožėti jo grožiu, kas ieško makabriškų pramogų, o kas grįžti iš miško tikrai nesiruošia.

 

 

Dėl tankiai augančių medžių ir skurdžios gyvūnijos miškas garsėja kaip neįprastai tylus. Miške yra neoficialių takų, kuriais savanoriai keliauja kiekvienais metais, ieškodami nusižudžiusių žmonių kūnų.

 

Miškas yra toks tankus, kad keletos kilometrų jo gilumoje jau nebesigirdi jokio išorinio triukšmo, lieka tik pačio miško garsai. Šią vietą supa legendos; pavyzdžiui, sakoma kad čia, giliai po žeme yra dideli geležies klodai, kurie sugadina keliautojų kompasus ir šie beviltiškai pasiklydę pasirenka sąvižudybę.

 

 

Azusa Hayano mišką tiria jau daugiau nei 30 metų, tačiau iki šiol negali rasti atsakymo, kodėl žmonės žudosi būtent šiame miške. Ir nors Hayano negali pateikti atsakymo, kodėl tiek daug žmonių nusižudo Aokigaharoje, jis gali pasidalyti savo pastebėjimais apie tuos, kurie ryžosi iš šio miško nebegrįžti. Savo dokumentiniame filme jis pasakoja, kad savižudžiai miške palieka įvairių nuorodų, pagal kurias galima sužinoti, ką jie jautė prieš pat nusižudydami.

 

Filmo pradžioje – prie miško paliktas automobilis. Pasak A. Hayano, jis čia stovi jau keletą mėnesių.

 

 

„Spėju, kad automobilio šeimininkas atvyko į mišką ir iš jo nebeišvyko“, – pasakoja tyrėjas. Netoliese kabo lentelė: „Jūsų gyvybė – Jūsų tėvų dovana. Pagalvokite apie savo tėvus, giminaičius, vaikus. Pakalbėkite apie savo problemas, nelaikykite to savyje.“

 

A. Hayano mano, jog tokia paprasta priemonė kartais gali tapti lemtinga. Savižudybe baigiasi ne visi atvejai. Daugybė žmonių atvyksta čia ir nedrįsta nusižudyti.

 

A. Hayaho neretai aptinka apleistas stovyklavietes arba tuščias palapines, tačiau kūnų šalia nebūdavo. Tai reiškia, kad žmonės persigalvodavo.

 

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
30 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Jurga
10 months 24 days ago

Populiarumas neša pelną. Tai kas liečia filmą.
Visas blogąsias ar geras aplinkybes sukuria tik pats žmogus.
Tada prasideda absoliučios tiesos ieškojimas, ir kaip užburtas ratas, viskas sukasi ratu , miškas nekaltas ir žmonės nekalti kurie nerado gyvenimo krypties , ir pasirinko šią ramią vietą sąmoningai, atitrunkant nuo šio triukšmingo mus supančio pasaulio.

btrc
10 months 24 days ago

Dabar net filmą apie tą mišką sukūrė, siaubo „The Forest“ arba „Demonų miškas“

laima
2 years 3 months ago

tegu iškerta tą mišką ir baigsis viskas

Atsakymas
3 years 6 months ago

O Šapranauską irgi ten rado?

S.
10 months 24 days ago

Jeigu neturi kas pasakyt, geriau patylėk ir niekam nesirodyk akyse. Graudu dėl tavęs.

GG
4 years 28 days ago

Nieko cia keisto ir nepaaiskinamo, masine psichoze, bandos jausmas, kolektyvine samone, vadinkit kaip norit, bet esme tokia.
Nepamenat,kai pas mus pries keleta metu nusizudzius vienai merginai, po to seke dar kelios savizudybes? Cia lygiai tas pats, zmogus kuris galvojo apie tai, isgirsta, kad kazkas tai jau padare, jam drasiau, o jei yra net gi tokia vieta kur gausu tokiu, daug paprasciau, zmogus net nemasto, juk yra daug tokiu vietu,kad ir aukso vartu tiltas, taciau cia kalta ne pati vieta ir kazkokios anomalijos aplink ja, o paprasciausia zmoniu psichologija.

Nesvarbu
4 years 5 months ago

Tiesiog zmones norejo nusizudyti ir nuejo i populiaria zudymo vieta

IL
4 years 7 months ago

tuoj iskirs ta miska,suleis malkom,ir parasis istorija,malkos kurios wercia zudytis,o tam buwusiam miske,prisodins kukuruzu ir sakis,kukuruzai nesantys mirti..krc,kaip gi pasaulis be istoriju:D

tadas
4 years 9 months ago

tai šiurpi vieta gal pataugiausisa vieta numirti,bet kodėl?ar jums neatrodo keista jei tai ne savižudybė?kažkas čia keisto kodėl čia nusižudo žmonės gal lentelės sugundo nusižudyti aš tyriu paslaptis su dvasiomis kažkas galpriverčia juos nusižudyti?ar jums taip neatrodo?

to zemiau manes
4 years 10 months ago

Turbut daug esi pakores del sio nicko , tiesa? vaikigali atsigauk tu

mani vardas barnis
4 years 10 months ago

gera vieta poilsiui, pasivaiksciojimui ir …….. savizudybei.

MrVycka
4 years 10 months ago

Čia nepaprastas miškas, šiame miške aš kariu rytfanius tolka tak

Milge
4 years 3 months ago

Tu kiausas! Tokiem kaip tu reikia gerai subine atspardyti!

hahahaha
4 years 9 months ago

Nebent ten per maisiuka birkute edi!

Deivis95
4 years 10 months ago

Jau nakties ne uz ka nepraleisciau ten… Kaip siaubo filme butu… Miskas – kapines savizudziu

Sportininkas
4 years 10 months ago

to blade, nesupratau, tu čia mane laikai vaiku? Atsipeikėk nuo pigių narkotikų durneli, ir užtenka tikėt absoliučiai viskuo kas yra brukama. Jau pasimatė kokia čia keistuolių publika renkasi.

nezinomas
4 years 8 months ago

Tai kad blt pats paskaityk ka rasai o tada kitus keistuoliais vadink.

airis2011
4 years 10 months ago

pats tu cia kaskoks KEISTUOLIS kaskoks 4 metu vaikas atejo cia ir sneka nesamones. geriau kanors normalaiu parasytu o ne nesamones kaip sis: Gi aiškiai matosi, ypač antroj nuotraukoj, kad čia ne žmonės o pliušiniai manekenai :D tikrai reklama miškui ir nieko daugiau

ir prie ko cia REKLAMA MISKUI nieko nesupratau prie ko cia tie 2 zodziai ir ne prie ko PLIUSINIAI MANEKENAI via cia supratau kad tu esi sio puslapio DURNIUS nieko nezinantis tik rasantis nesamones. geriau pasimokik anomalijos :)

Villy
4 years 10 months ago

Tu rimtai esi idiotas ar tik tokiu apsimeti? Kas brukama cia tau? Cia tau realus FAKTAI aprasomi ir tiek + dar foto ir + dok. filmo istraukas parode… Suprantu galima abejoti pvz. NSO egzistavimu ar visiskai netiketi, taciau tik protiskai atsilikes zmogus gali teigti, kad tokio misko nera, tai tik leles pakabintos ir pns. suda skleisti… Tu ka internetu nemoki naudotis ar kaip? Jeigu ne tai as tau padesiu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Aokigahara
http://articles.cnn.com/2009-03-19/world/suicide.forrest.japan_1_suicide-taro-aokigahara-forest?_s=PM:WORLD
http://atlasobscura.com/place/aokigahara-suicide-forest-skb
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2127414/The-suicide-forest-Japan-Mystery-Mount-Fuji-beauty-spot-100-bodies-year.html

Puma
4 years 10 months ago

Ant manekenų šūdmusės netūptų!

Sportininkas
4 years 10 months ago

Jei ten iš tikrųjų yra lavonų, kodėl jų niekas neištraukia iš miško ir normaliai nepalaidoja? Ar čia specialiai juos palieka kad būtų kaip „pozuojantys modeliai“? :D Nesuprantu tokių nesamonių, man atrodo kad čia netikra.

Blade
4 years 10 months ago

Gaila kad negalima apriboti zmoniu amziaus internete… Perskaityk dar akrta straipsni. Miskas tankus, didelis, priemo nera… Dar cia nusipeza kad netikra… maziau pasaku skaityk ir akis atmerk i pasauli… Cia ne viskas rozem nuklota…

to vj
4 years 10 months ago

O vat pvz paskaicius tokius arba panasius straipsnius nesinori ten apsilankyt? na jei baisu , tai be taves atsiranda tukstanciai smalsuoliu is viso pasaulio kurie ten verziasi , ieskodami nuotykiu… nebutu platinamos sitos nesamones , niekas nesidometu , niekas nesidometu tai niekas ten nevaziuotu.

Vj
4 years 10 months ago

As nesuprantu kokia jum cia reklama ? Tai ka kai anomalija.lt ikelia kokia nors istorija apie dvara sena ar panasiai irgi ten reklama ? Sio tinklapio paskirtis yra pranesti viska kas susije su anomalijom o ne reklamuoti.. Pagal jusu toki poziuri puse cia esanciu straipsniu turetu but ale „reklamos“….

Jaunelis
4 years 10 months ago

O koks tikslas reklamuoti miska ?

Sportininkas
4 years 10 months ago

Gi aiškiai matosi, ypač antroj nuotraukoj, kad čia ne žmonės o pliušiniai manekenai :D tikrai reklama miškui ir nieko daugiau

airis2011
4 years 10 months ago

tu DUR ? gi kaip tu nezinai mazas tu vaikeze gi kai mirsta zmogus jo kunas keiciasi pradeda irti ir ten taip t.t. paziurek zmogu palaidota po metu ar anksciau bet dauk palauk pamatysi kaip oda pasikeis. (pats tokio dalyko nesu bandes bet zinau)

Ta pati
4 years 10 months ago

Rimtaj, reklama ;DDD
Kas nori nusizudit, keliaukit i si miska…

wpDiscuz