Savižudžių miškas (N-18)

Įspėjame! Straipsnis ir nuotraukos gali šokiruoti!

 

 

Aokigaharos miškas Japonijoje – viena iš kraupiausių pasaulio vietų. Šioje prie Fudzijamos kalno esančioje vietovėje paslaptingai dingsta žmonės – kasmet čia aptinkama apie 100 žmonių kūnų, nepaisant anglų ir japonų kalbomis iškabintų perspėjimų, skatinančių gerai apgalvoti savo veiksmus. Kai kurie iš kūnų miške guli jau daugybę metų.

 

Geriausiai parduodamoje Wataru Tsurumui knygoje Aokigahara apibudinta kaip: „Ideali viena numirti“.

 

 

2002 metais šiame miške buvo surasti 78 savižudžių kūnai. Tai padidino 1998 metų rekordą, kai buvo surasti „tik“ 73 savižudžių kūnai. 2006 metų Gegužės mėnesį jau buvo surasta 16 naujų savižudžių kūnų. Keleta iš jų su savim net gi turėjo Tsurumui knygą. Niekas nežino kiek dar kūnų yra nesurasta šiame baisiame miške.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Aokigahara tapo daugybės savižudybių vieta, bet kodėl būtent šioje vietoje žmonės nusprendžia atsisveikinti su savo gyvenimu – lieka neaišku.

 

 

Visame miške prikalta daugybė lentelių su užrašais: „Prašome apsigalvoti“ ir „Prašome susisiekti pasikonsultuoti su policija prieš nusprendžiant numirti“. Deja, miškas turi tokią reputaciją, kad šios lentelės mažai ką keičia. Vietiniai gyventojai sako, kad jie gali netgi lengvai atskirti kas eina į mišką pasigrožėti jo grožiu, kas ieško makabriškų pramogų, o kas grįžti iš miško tikrai nesiruošia.

 

 

Dėl tankiai augančių medžių ir skurdžios gyvūnijos miškas garsėja kaip neįprastai tylus. Miške yra neoficialių takų, kuriais savanoriai keliauja kiekvienais metais, ieškodami nusižudžiusių žmonių kūnų.

 

Miškas yra toks tankus, kad keletos kilometrų jo gilumoje jau nebesigirdi jokio išorinio triukšmo, lieka tik pačio miško garsai. Šią vietą supa legendos; pavyzdžiui, sakoma kad čia, giliai po žeme yra dideli geležies klodai, kurie sugadina keliautojų kompasus ir šie beviltiškai pasiklydę pasirenka sąvižudybę.

 

 

Azusa Hayano mišką tiria jau daugiau nei 30 metų, tačiau iki šiol negali rasti atsakymo, kodėl žmonės žudosi būtent šiame miške. Ir nors Hayano negali pateikti atsakymo, kodėl tiek daug žmonių nusižudo Aokigaharoje, jis gali pasidalyti savo pastebėjimais apie tuos, kurie ryžosi iš šio miško nebegrįžti. Savo dokumentiniame filme jis pasakoja, kad savižudžiai miške palieka įvairių nuorodų, pagal kurias galima sužinoti, ką jie jautė prieš pat nusižudydami.

 

Filmo pradžioje – prie miško paliktas automobilis. Pasak A. Hayano, jis čia stovi jau keletą mėnesių.

 

 

„Spėju, kad automobilio šeimininkas atvyko į mišką ir iš jo nebeišvyko“, – pasakoja tyrėjas. Netoliese kabo lentelė: „Jūsų gyvybė – Jūsų tėvų dovana. Pagalvokite apie savo tėvus, giminaičius, vaikus. Pakalbėkite apie savo problemas, nelaikykite to savyje.“

 

A. Hayano mano, jog tokia paprasta priemonė kartais gali tapti lemtinga. Savižudybe baigiasi ne visi atvejai. Daugybė žmonių atvyksta čia ir nedrįsta nusižudyti.

 

A. Hayaho neretai aptinka apleistas stovyklavietes arba tuščias palapines, tačiau kūnų šalia nebūdavo. Tai reiškia, kad žmonės persigalvodavo.

 

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
30 komentarų "Savižudžių miškas (N-18)"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Jurga

Populiarumas neša pelną. Tai kas liečia filmą.
Visas blogąsias ar geras aplinkybes sukuria tik pats žmogus.
Tada prasideda absoliučios tiesos ieškojimas, ir kaip užburtas ratas, viskas sukasi ratu , miškas nekaltas ir žmonės nekalti kurie nerado gyvenimo krypties , ir pasirinko šią ramią vietą sąmoningai, atitrunkant nuo šio triukšmingo mus supančio pasaulio.

btrc

Dabar net filmą apie tą mišką sukūrė, siaubo „The Forest“ arba „Demonų miškas“

laima

tegu iškerta tą mišką ir baigsis viskas

Atsakymas

O Šapranauską irgi ten rado?

S.

Jeigu neturi kas pasakyt, geriau patylėk ir niekam nesirodyk akyse. Graudu dėl tavęs.

GG

Nieko cia keisto ir nepaaiskinamo, masine psichoze, bandos jausmas, kolektyvine samone, vadinkit kaip norit, bet esme tokia.
Nepamenat,kai pas mus pries keleta metu nusizudzius vienai merginai, po to seke dar kelios savizudybes? Cia lygiai tas pats, zmogus kuris galvojo apie tai, isgirsta, kad kazkas tai jau padare, jam drasiau, o jei yra net gi tokia vieta kur gausu tokiu, daug paprasciau, zmogus net nemasto, juk yra daug tokiu vietu,kad ir aukso vartu tiltas, taciau cia kalta ne pati vieta ir kazkokios anomalijos aplink ja, o paprasciausia zmoniu psichologija.

Nesvarbu

Tiesiog zmones norejo nusizudyti ir nuejo i populiaria zudymo vieta

IL

tuoj iskirs ta miska,suleis malkom,ir parasis istorija,malkos kurios wercia zudytis,o tam buwusiam miske,prisodins kukuruzu ir sakis,kukuruzai nesantys mirti..krc,kaip gi pasaulis be istoriju:D

tadas

tai šiurpi vieta gal pataugiausisa vieta numirti,bet kodėl?ar jums neatrodo keista jei tai ne savižudybė?kažkas čia keisto kodėl čia nusižudo žmonės gal lentelės sugundo nusižudyti aš tyriu paslaptis su dvasiomis kažkas galpriverčia juos nusižudyti?ar jums taip neatrodo?

to zemiau manes

Turbut daug esi pakores del sio nicko , tiesa? vaikigali atsigauk tu

mani vardas barnis

gera vieta poilsiui, pasivaiksciojimui ir …….. savizudybei.

wpDiscuz