Netoli Saulės užfiksuotas metalinis NSO?

NASA kosminė observatorija SOHO netoli Saulės užvakar nufotografavo neatpažintą skraidantį objektą, kuris, sprendžiant iš nuotraukos… gali būti metalinis, dirbtinės kilmės ir išdidintas labai primena kosminį laivą?

 

Kosminės observatorijos SOHO (Solar and Heliospheric Observatory) nufilmuotas objektas iškart tapo internetine sensacija, nes NSO entuziastai jį iškart identifikavo kaip milžinišką, metalinį, saulės šviesą atspindintį ateivių kosminį laivą, ne kartą matytą įvairiuose Holivudo fantastiniuose filmuose, skelbia „Dailymail.co.uk“. Skeptikai šaiposi iš tokios prielaidos, atkreipdami dėmesį, kad SOHO ir daugelio kitų kosminių aparatų nuotraukas būtina teisingai interpretuoti.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Šiuo atveju kai kurie NSO egzistavimo entuziastai išdidintą šio objekto nuotrauką pakiliai interpretuoja kaip metalinį kosminį laivą su labai didele korpuso atšaka ir dar dviem mažesnėmis. Pasak jų, nuotrauka puikiai patvirtina, kad šis objektas nėra koks nors dujų ar dulkių dalelių debesis, jo forma yra taisyklinga, korpuse aiškiai matomi kažkokie grioveliai, ir tai neabejotinai yra dirbtinės kilmės objektas.

 

Skeptikai ragina mažiau pasikliauti noru matyti tai, ko iš tikrųjų nėra. Pasak jų, tokie objekto ypatumai gali atsirasti dėl SOHO daviklių užfiksuoto vaizdo iškraipymų.

 

Mokslininkai šios filmuotos medžiagos kol kas nekomentuoja.

 

 


Facebook komentarai
21 komentarų

Palikite komentarą