Skaitytojų spiritizmo patirtis (Video)

Štai kokiais įspūdžiais ir patirtimi pasidalino mūsų forumo dalyvės Samanta ir Skaistė:

 

Visai neseniai męs pradėjome atlikinėti spiritizmo seansus. Mums pavyko, bet su mumis kalbasi labai keistai. Kažkokio pokalbio nuotrupos. Azazelis. Liuciferis. Antikristus. Kas tai? Ar galite mums padėti ir patarti?

 

Štai dvasios, kuri pasivadino Azazeliu (vienu iš keturių velnių vardu) pokalbį arba, kaip męs manome, pokalbio nuotrupas.

 

Štai pirmasis jos pasakojimas:

 

„Įkalintas mano noru motinos vaikas. Maldauk atleidimo kol dar gyvas. Tu gyvas, o aš ne. Tu kaltas, o aš ne. Tu mušei, o aš ne. Tu važiavai, tu žudei, o aš ne. Važiavai ant mūsų ir nužudei mus. Męs tau neatleisim. Tu degsi pragare ir mus minėsi. Vau mano kipas baigiasi (šitos vietos nesupratome – skait. pastaba) sudiev labanaktis ate aš žinau ko tu nori. Ieškai mus, kodėl nori mus nuskriausti?“

 

Męs paklausėme apie ką jis kalba, o jis atsakė „Apie Liuciferį“ ir tada vėl pradėjo pasakoti tą keistą istoriją:

 

„Mano brolis tavęs nemėgsta. Lauk atpildo. Ate man laikas. Nenoriu jūsų nuskriausti nenoriu jūsų nuskriausti. Motina žino mano kėslus“
Po poros minučių:

 

„Tu degsi pragare ir jūs. Aš jūsų žmones nekenčiu.“
O šiandien vėl pratęsėme ir štai ką išgirdome:

 

„Kodėl tu žadėjai man gyvenimą? Antikristus baigė savo kelionę. Aš laikiau jį savo draugu.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Taip pat jis sakė, kad tie keisti ūžesiai girdimi iš žemės yra iš pragaro. Jie ruošiasi kažkokiai kovai su Liuciferiu ir sakė, kad nuo tos kovos bus pasaulio pabaiga.

 

Taigi padėkite mums. Kas tai galėtų būti ir ką tai reiškia?

 

Kaip įrodymą skaitytojos pateikia nufilmuotą vaizdo įrašą:

 

 

Laukiame jūsų komentarų ir primename, jog jeigu turite įdomios informacijos (straipsnį, istoriją, fotografiją, vaizdo medžiagą ir pnš.) parašykite apie tai mums!


Facebook komentarai
35 komentarų "Skaitytojų spiritizmo patirtis (Video)"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
isitraukiu į diskusija

Jokiais būdais negalima kviesti sielų iš ‘ano pasaulio’. Jeigu jūs labai norėsite pamatyti mirusio žmogaus sielą jūs ją pamatysite, ji pasirodys jums tada, kada bus ‘suderinta su kito pasaulio dimensija, ir tai atsitiks tam tikrų momentu ir tam tikroje situacijoje .

Anonimas

Kvailos jus mergelkos..prieikit ispažinties priimkit kristaus kuna.ty komunija..cia ka jus darot sunki nuodeme.kuri gali baigtis apsedimu.liaudiskai tariant sižofrenija.padeginkit sventa zvake…fonui užsileisk muzika kuri slovina dieva…gali youtubej gregorian chant.lb grazu.arb hare krisna ar budistu…kur slovinamas dievas.tai harmonizuoja aplinka.piktasis bijo tokios muzikos..persizegnok dazniau..cia krikscionims palikta apsauga.kuri apsaugo aura.kad energetiskai nieks neprikibtu..o nakty ir palik fone sventa muzika…o jei bijai sauk kristaus varda…piktas bijo jo…sekmes.

Dievo sūnus.
Galiu paaiškinti. Azazelis, Liuciferis, Antikristus yra velnio;piktosios dvasios vardai. Nedarykit tokių dalykų jeigu norit išlikt gyvos, tai visiškai nejuokinga. Jeigu esat krikščionės, tai tą akimirką kai išsikvietėt dvasią, jūs nutraukėt ryšį su Dievu, nes pažeidėt pirmąjį Dievo įsakymą. Piktosios dvasios esmė yra jus apgauti, išmušti iš vėžių, niekada neklausykit ką sako, nes tai – melas. Negalima kviesti dvasių, nes tai yra antgamtiška, visa tai ką sako, jie gali sakyt bet ką, bet tai dvasia iš pragaro, ir ji darys viską, kad tik jūs patikėtumėt. Jie gali prabilti kitų žmonių vardais ar asmenybėm, BET TAI MELAS! Pirmąją kovą tarp Dievo ir… Skaityti daugiau »
Siaubo angelas

Pirmasis isakymas yra nemineti Dievo vardo be reikalo durniau XD

Baphomet

Ave Satanas

Devidas

Labai norėčiau ir aš sudalyvauti spiritizmo seanse :)

Gytis

Nu panos tikrai į pavojingą padėtį savę įstumėt. Man vien skaitant tų nelabųjų vardus kūnas pagaugais ėjo, nesuprantu kaip žmonės ryžtasi tokiem eksperimentam. Viliuosi,viskas gerai baigėsi.

Čiuožėja

ale jau vaizdo įrašas… Nelabai įtikinantis. Atrodo, kad pati judina tą adatą. Tuo labiau, neina suprast koks ten sakinys eina.

xa

nu prajuokino,i sykna ta adata isikist reikejo,juokdariai.dar filmuot sugalvojo.-nu vaikai,ka noret…..

eta

ar jus gal durnos??? kiek visur sakyta,kad nedaryti geriau tokiu dalyku!! prisikvietet VELNIU!! butu idomu suzinoti kaip dabar ruosiates juos isvaikyt! nu pusprotes!

Siaubo angelas

Neizeidinek zmoniu kurie elgiasi kitaip nei tu durneli/durnele. :P

efka

nusipirkite promistaro arba piracetamo pavartokit su neorozanu pavalgykit mergaites graikiniu riesutu ir pamisimo pozymiai galvoje pranyks ir nevalgykit maisto kuriame yra cukraus . man irgi panasiai buvo , bet supratau kad nuo blogo maisto ir besaikio girtokliavimo bei rukymo protas pradejo maisytis visokie balti arkliai ir velniai rodytis supratau kad jei nesusirupinsiu sveikata mane isves i durnyna , ir visai debilu padarys

CH

Patarimas: nedarykite to daugiau, esu vaikysteje irgi bandes, bet tik del to, kad nesuvokiau galimu pasekmiu. Siulau apsilankyti pas rimta ekstrasensa, nes iskviest gali, o isvaryti, tai jau nera lengva.

Akvile

Panos nu nebukit durnos , nezaiskit su tokiais dalykais , jei tai tiesa ka maciau video

Juuri
Oo kažkas įdomesnio. Permečiau akimis komentarus. Pasakysiu vieną : kitą kartą filmuokit taip, kad matytusi ranka. Kad skeptikams nebūtų ką čia veikti. Kitas dalykas, kurį pastebėjau komentaruose, tie kurie mėgino kviestis dvasias ir pan. Sakot mire draugo močiutė? O vat įrodykite, kad kaltas „seansas“. Įrodykite. Galbūt jei nebūtumėt darė to „seanso“ ji vis tiek būtų mirusi. Kaip sakoma viskam ateina savas laikas. :D O pvz kodėl netikite kad būna tokie dalykai kaip dvasios? Mano teorija, kuria tikiu ir aišku labiausiai bijau yra tokia. Visi juk mirštame, žmogaus laikinumas. Po mirties ar tapsi paprasta dvasia ar poltergeistu, bilduku ir pan, priklauso… Skaityti daugiau »
BloodyMary

Skaistė: Vauuu tikrai nemažai tu čia prirašei :) ir ačiū tau kad „nestūmei“ Nors taip ranką galėjome pafilmuoti bet aš labai nenorėjau, kad mano veidas matytųsi….(kvailai skamba) ir manau, kad jei tu gera dvasia ir po mirties (ramios ir natūralios) eini tau duotu keliu nepasilieki čia….aišku jeigu nebuvai nusikaltęs taip kad pasiliktum tarp šio ir ano pasaulio…..va

Arunas

Dabar gal tik žaidimai… geriau tik ir liktų jais

lolita

Tikram seansui atlikti yra butini ritualai,kurie suteiks apsauga dalyviams ir namams.O adata juda ir be zvakiu ir kryziu. Labai tikiuosi,kad cia buvo tik mergyciu vakarelis. Is matytos medziagos,spresti sunku.Kaip teisingai tai daryti,informacijos surasti-galima.Bet patikekit-tikrai neverta.Pasekmes,gali buti nenuspejamos. As tikrai nejuokauju.Sekmes visiems!

Star

Paneles, kita karta ranka filmuokite, nes dabar susidaro toks ispudis, kad rankos specialiai nefilmuojat, tam kad adata butu galima judint… Garantuoju taip ir yra. Neturit ka veikt, pacios save apgaudinejat ;D

Sportininkas

Aš irgi netikiu

Migle

ir norit pasakyt tos dvasios jums tokias istorijas po viena raide kalbejo?:DD seip cia tikrai taip negalejo buti,nes kaip ir kiti sake,truksta simboliu ant lapo,o kur zvakes?
ta adata juda,nes nuo baimes dreba ranka ir viskas:D

~~

Susigriausit savo gyvenimus,panikes ;) Nuosirdziai sakau.

atsakovas

visu 1 kur žvakės, visokios čžįė ir kt. raidės, ant sąsiuvinio tiesiog.. ten ne nuo adatos matosi juda siūlas, atvirkščiai, iš to sprendžiant kalta ranka. t.y. fake. anyway this is bullshit. :)

Laura

Fake:DD Rankos tai nematau….

wpDiscuz