Astralinės kelionės: kas? Kaip? Kodėl?

Astralinė projekcija (arba astralinis kūnas, dvasia) yra viena iš OBE (OBE – Out of body experience, t.y. Patirtis už kūno ribų) interpretacijų.

 

Astralinėmis kelionėmis buvo tikėta jau senovės Egipte, Kinijoje, net Biblijoje yra apie tai užsimenama. Taigi astralinė kelionė yra būsena, kai žmogaus astralinė projekcija išeina už kūno ribų.

 

Manau kiekvienas savęs klausiame: kas tai? Iš kur visa tai, kas tai yra?

 

Pasistengsiu atsakyt kuo aiškiau, aš pats tai praktikuoju apie keturiolika metų! Ir tai, ką išmokau per visus šiuos metus pabandysiu perduoti ir jums!

 

Noriu iškart jus įspėti – atidžiai perskaitykit ką rašysiu, nes daugumai tai bus sunku suprast! Visą tai aš pradėjau praktikuoti maždaug trylikos metų. Aš neturėjau mokytojo ir niekas manęs nemokė išskyrus knygas kurias skaitydavau ir kažkiek praplėsdavau savo supratimą apie tai! Man tai buvo kažkas nerealaus. Pradėjau stebėt sapnus, norėjau suprasti jų reikšmę ir panašiai. Mano sapnai buvo ryškūs ir labai realistiški. Net atsibudęs susimąstydavau: „Ar tai buvo tikra? O gal tik sapnas?“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Visą laiką jaučiau, kad kažkas egzistuoja lygiagrečiai mūsų gyvenimo, kažkas, kas stumia mus į priekį, kažkas, kas teikia mums energijos, bet aš net neįsivaizdavau kas tai yra! Tas jausmas manyje buvo labai stiprus, tačiau neturėjau su kuo apie tai pakalbėti, nebuvo žmonių, kurie man tai paaiškintu. Aš laukiau ir ieškojau atsakymų iki kol vieną kartą išgirdau apie kažkokią knygą, kurioje viskas apie tai paaiškinta. Radau ją ir nusipirkau. Knyga nebuvo būtent tokia, kokią įsivaizdavau, tačiau ji paaiškino tą jausmą, ilgesį, nežinią. Ta knyga buvo rusų kalba, vėliau supratau, kad tokių knygų lietuvių kalba nėra.

 

Vienintelis žmogus, kuris stengėsi, kad tai išpopuliarėtų Lietuvoje, buvo ekstrasensas Arvydas Daškus.
Atėjo laikas, kai pasiryžau pirmą kartą išbandyti astralinę kelionę. Aš atsiguliau į lovą ir bandžiau atsipalaiduot, tačiau tai man sunkiai sekėsi. Pilnai atsipalaiduoti mokiausi maždaug metus laiko. Naujokams atsipalaiduoti dažnai padeda švelni ir tyli muzika, bet įgudusiems geriausia muzika yra spengianti tyla. Po kurio laiko, kai jau išmokau atsipalaiduoti, atsiguliau ir pajaučiau, kad lyg vėsus vėjelis pakėlė mane į viršų it plunksną. Aš net virpėjau iš džiaugsmo, tačiau stengiausi sulaikyti emocijas, nes jos trukdo išeiti į astralą. Pagaliau pamačiau akyse ryškią šviesą ir atsimerkęs pamačiau save.

 

Aš kybojau palubėje ir žiūrėjau žemyn į miegantį save. Buvo keistai ramu, mano galvos nespaudė jokios mintys, buvau kupinas energijos. Taip, energija išties buvo beribė. Aš sklandžiau palubėje ir taip pradėjau savo pirmąją astralinę kelionę. Supratau, kad tai, kas man tiek laiko nedavė ramybės yra čia. Šiame – mano naujai atrastame pasaulyje. Įsidrąsinęs pabandžiau paskraidyti ir man tam neprireikė jokių pastangų, aš galėjau sklęsti tiesiog apie tai pagalvojęs. Priskridau prie sienos ir nedrąsiai perbraukiau ją ranka. Mano nuostabai – ranka perėjo kiaurai!

 

Šiek tiek pamastęs supratau, kad noriu perskristi ją ir vien nuo tos minties nejučia atsidūriau kitapus sienos. Išsigandau, nes kybojau virš bedugnės. Tuo metu buvo žiema, o aš išskridau pro trečio aukšto sieną. Šiek tiek paskraidęs pagalvojau, kad reikėtų išbandyti greitį, o tada supratau, kad greitis šiame pasaulyje neegzistuoja! Tu mintimis reguliuoji greiti ir vien minties galia gali atsidurti bet kur per akimirką. Aš skridau kiaurai per viską – per namus ir žmones, per kalnus ir augalus… Mano kūnas buvo kitos materijos. Aukštesnio lygio materijos. Tada pagalvojau apie sau artimus žmones ir net nepabaigęs savo minties pas juos atsidūriau, aš užsimaniau nuskristi į mėnulį ir „akimirkos galia“ vėl padarė savo – aš iškart atsidūriau mėnulyje!

 

Žmonės dar toli nuo suvokimo ribos, mes tiesiog negalime to suprasti, kol patys neišbandome… Tas pasaulis… Jis tobulas, grįžus iš ten atgal į kasdienines problemas, smurtą, blogį, mane tiesiog dusindavo nuo viso šito… Įvaldęs šią techniką aš supratau kas yra mirtis. Po mirties mes nukeliaujame į astralą ir įvykdę mums duotas užduotis patenkame į vadinamąjį Rojų.

 

Būtybės

 

Astraliniame pasaulyje pilna įvairių būtybių. Jų tikslas yra išgąsdinti sielas, todėl jos yra baisios, šlykščios išvaizdos. Tokių „pabaisų“ nereiktų bijoti, todėl, kad realiai jos jums nieko negali padaryti, o bijodami jūs tik suteiksite joms energijos gyventi.

 

Astralinio pasaulio „siaubai“ arba „Kas gali atsitikti?“

 

Pasaulyje yra labai daug teorijų, kurios teigia, kad keliaujant astralu gali atsitikti įvairių blogybių. Tai nėra patvirtinta, todėl mes negalime žinoti ar tai tikrai tiesa. Žemiau pateiksiu pagrindinius galimus pavojus:

 

Mirtis. Žmonės mano, kad „keliaujant“ gali ištikti staigi mirtis.
Apsėdimas. Plinta teorija, kad mūsų kūnas „keliavimo“ metu yra pažeidžiamas ir jį gali apsėsti astralinio pasaulio gyventojai.
Nesugebėjimas grįžti atgal į kūną. Mūsų dvasia gali „atitrūkti“ nuo kūno ir mes nebesugebame sugrįžti atgal.
Energijos netekimas. Astralinio pasaulio būtybės minta sielų energija, todėl grįžę galime pasijusti neveiksnūs ir neenergingi.

 

Pasikartosiu, kad nei viena iš aukščiau pateiktų teorijų nėra patvirtinta, todėl nemanytina, kad tai tiesa.

 

Būdai, padėsiantys patekti į astralinį pasaulį

 

Būdų, kurie padeda patekti į astralinį pasaulį yra begalė, todėl dabar aptarsime ko nereikėtų daryti prieš astralinę kelionę ir ką derėtų:

 

1. Bent porą valandų prieš „kelionę“ nereikėtų valgyti, nes virškinimui išnaudojama daug energijos ir tikėtina, kad bandydami atsipalaiduoti jūs užmigsite.
2. Ruošiantis „kelionei“ vertėtų būti apsirengus laisvais, patogiais drabužiais.
3. Pirmąją kelionę patogiau atlikti patogiai įsitaisius krėsle, negu gulint.
4. Lengviausia atsipalaiduoti klausant lengvos, ramios muzikos.
5. Pajutus pirmuosius astralinės kelionės bruožus (virpesiai, garso haliucinacijos, šviesos, lengvumo jausmas) nereikia išsigąsti arba apsidžiaugti, nes emocijos trukdo jūsų astraliniam antrininkui palikti kūną.
6. Prieš atliekant astralinę kelionę būtina įsitikinti, kad jums niekas nesutrukdys.

 

Išvada

 

Astralinės kelionės tikrai praturtina gyvenimą, daugelis patyrusių „kelionių“ meistrų save interpretuoja taip: „Mano kūnas yra kaip degtukų dėžutė, o mano dvasia kaip degtukas, jei aš ištrūksiu iš degtukų dėžutės – aš pamatysiu visą likusį pasaulį už savo dėžutės ribų“.

 

Šias keliones lydi ir galimi pavojai, tačiau dėl to nevertėtų jaudintis. Jei jums nepavyksta atlikti savo pirmosios kelionės, jūs neturėtumėte nusiminti. Tiesiog pabandykite dar kartą, turbūt niekam nepavyko iš pirmo karto.

 

Autorius: Mantas Deksnys (RoxiO)


Facebook komentarai
64 komentarų "Astralinės kelionės: kas? Kaip? Kodėl?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Demon

Aš čia vienas turbūt tenoriu ten pastrikti visam:D

Gabriussssssss_

O Kaip Grįžti? :Dddd

punisher77

Kazin ar yra Lietuvoje tokiu vietu kur viso sito stebuklo mane kasnnors galetu pamokyti ???
Gintarassakalauskas77@gmail.com

sudominta

Ar yra tikimybe istrygti toje kelioneje jei jos metu tavo kuna bando pazadinti?

Ios

Ne. Pazadintas kunas sutrauks siela atgal

Justas

Aš pats tai praktikuoju išpradžių buvo labai sunku, bet kuo toliau tuo labiau tai įvaldau ir tai yra nenusakoma :)

buvo taaaip baisu

Daugelis ta astraline kelione netiki, bet patikėkit, tai nėra išsigalvojimas.. Pati bandžiau.. Iš pradžių ir pati netikėjau, dariau viską ant prikolo, tačiau man pavyko.. TAI TIKRA!!

Lukas

Ar įmanoma patekti į tokia busena to nenorint? Sapnavau kelis sapnus kai vaikstau po savo kambari. Vakar buvau isejes į laiptine… visi sie sapnai buvo kosmarai, is ju buvo itin sunku atsikelti.
Vakar sapnuodamas norejau atsikelti, kai atrodo jau buvau atsikeles gulejau savo lovoje masciau kaip ramiai uzmigti vel, taciau ir tuo metu dar sapnavau, vaizdas aplink liejosi, galva linko nuo peciu ir tik tada normaliai atsikeliau. Tos dvigubas kosmaras.

Beje pries uzmigdamas irgi jauciau kad papulsiu į panasia busena.
Aciu uz betkoki komentara :)

rozyte

as niekad nesu bandzius bet pasakysiu savo nuomone galvoju kad to nieks kolkas neirode kad astralas yra ir tikrai negali matiti kito zmogaus ir ka jis veike Astralas yra ne kitokio pobudzio, tikroviskesnis sapnas, taigi ir gincytis cia nereiktu del ko nebent atsirastu zmogus kuris tai isbandes ir patires ir iroditu tai

Ios

Irodymai yra. Jau per daug nepublikuoja. Astralas tai 5 dimencija mums. O jai visit ten papuls,tuomet bus naikinami parazitai. Zmones kurie dark karus,zudo kitu kunus ir t.t. tad jie bando slepti informacija nuo kontroliuojamu zmoniu ,kad nepasibaigtu sitas virusiniu sielu gyvenimas.
Jai ieskosi,tai rasi informacijos ir irodymu.

Spiffy

Turiu 1 problema, dėl seiliu. Visa laika kai būnu samoninga kaupiasi seilės, bandžiau daug kartu tai suvaldyti, bet atrodo kad neįmanoma. Beviltiška gaunasi, nes ryjimo refleksas ir parodo kūnui, kad jis dar neužmigęs, nors visas kūnas jau paralyžiuotas būna. Gal kas ka patarsit ?

Solveigaad

Pirmosiomis minutėmis man irgi taip būna. Tiesiog stenkis kuo stipriau susikoncentruoti į kažkokį dalyką (aš koncentruojuos į kvėpavimą) ir negalvoti apie nieką kitą. Kai pirmą kartą pavyks, suprasi, kad tai visai lengva :).

Blinda

Sveiki, turiu klausima toki: siuo metu turiu dideli troskima bei svajone, medituodamas visa tai isivaizduoju, jau kaip ir gyvenu toje svajoneje, tik paskutiniu metu medituojant uztirpsta visas kunas pradedant nuo zandikaulio, atrodo kad net oda uztirpsta, jausmas lyg buciau suparaliziuotas tik smegenys beveikia, atsibudus jauciuos super, atgaunu jegas. Ar tai ir yra astralines kelioniu pojuciai? Ar tokie uztirpimai nepavojingi? Aciu

eternal
Baikit vieni kitus apgaudinėt… Pykit nepykę, bet jūs perdaug išpučiat iš šito dalyko burbulą. Manau realiai viską ką patiriate – yra tiesiog sąmoningas sapnas, kuris jau ir mokslo įrodytas, ir pats esu patyręs, išties nerealus jausmas, nenusakomas žodžiais. Bet jūs tai paverčiat astralu, jūs bent suvokiat jeigu tikrai būtų įmanomą realiu laiku keliaut ir matyt žmonęs, žinot koks chaosas pasauli prasidėtu, kad tu kažką darytum ir nei nenutuoktum, kad tave dabar stebi kažkas. Dėkim, kad ir atsirastu gudruolis koks kuris slaptažodžius banko kokio pas kažką nuvaręs tiharintu ir vogtu :D čia su juoku, bet logiška. Su tokia galia prasidėtu chaosas… Skaityti daugiau »
Ios

Kai tu patenki I astrala,tavo supratimas pasikeicia. Kam vokti is kitu,kai yra daugybe budu lengvu uzdirbti nameliukui prie vandenyno ir maistui. Tau atsiveria lengvi keliai. Nukeliavusi I ateiti tau bus lengva panaudoti kaska dabartyje nevagiant. Kaip tau atrodo,kieno deka per 100 paskutiniu metu,tail greitai isaugo ekonomika. Ar VI’s dar manai ,kad imanona sukurti kompiuteri nepamaciusi Jo?
Musu suvokimas tons: pirma padarom,taxa pamatom. Must taip ismokino. O ties a yra kitokia. Pirmiau pamatai,o tada sukuri. Ne viskas 100% taciau daugelis nepaaiskinamu fenomenu tail vyksta.

ugnė

Gal gali kazkas man pasakyt kaip NE keliauti astrališkai, nes man tai išeina automatiškai, nors as dar neikarto nekeliavau, nes as labai bijau o visi tie virpesiai ir paralyzius mane labai gasdina ir poto negaliu užmigti, nes bijau kad vel taip bus, o keliauti as bijau. Prasau padėkit :(

Dominyka

Gal kas zino per kiek bandimo kartu iseina.?

nexo

tai priklauso nuo zmogaus dvasios arba astralinio lygio jei tas asmuo(zmogus) yra zemo nieko nedaro nesportuoja ir daro nuodemiu tai jam iki astralo reiktu medituot ir dar papildomos veiklos tai paskatintu iki astralo ir praktikuotis ties astralo

LsD

Sveiki :) varkar pabandziau sita astraline kelione ir is 1karto man pavyko :D bet po to as pradejau girdeti visokius garsus. Ka man daryt kad nebegirdeciau tu garsu ??

ddj

spiaudik ir gaudik ir iseis

nexo

tau nieko nereik daryt cia daro tavo kunas o tiksliau
tau haliucinacijos tai nekenksmnga tiesiog yra ir tiek nekreip demesio i tai tai tiesiog naujokam taip buvo ir bus

Kiek paskaičiau ir iškilo klausimas. Kai buvau labai maža, pamenu tokį dalyką: toks jausmas, kad miegočiau, bet iš tikrųjų nemiegu, ir staiga aš pakylu į orą ir lengvai išskrendu pro kambario duris. Tuomet, prasideda sapnas, o jam pasibaigus aš vėl atskrendu į savo kambarį ir nusileidžiu į savo miegamąją vietą, ir IŠKART pabundu. Ar čia astralinė kelionė? Pati to tikrai nesistengiau daryti ir apskritai apie tokius dalykus nežinojau nieko, nes man buvo apie 5-7 metus :) Ačiū už atsakymus.

nexo

gali but kad tai nesavaimine busena kuri pati pasidaro ta prasme iskrendi i astrala nesamoningai tai kiekvienas daro naktimis tiesiog kai kurie neprisimena o kaip tavo sms perskaiciau kad tu dar nemiegojei tai iseina kad tu darei astrala samoningai tiesiog tau nereikejo dideliu pastangu kad patektum i astrala jei nori patikrint tai ka nors isivaizduok pabandyk valdyt save ten arba isivaizduok kur nori nukeliauti

Vilius

Mantai pakviesk mane y skype : viliux-liux. Turiu keleta klausimu.

Vilius

O nera salutiniu poveikiu? Tipi i mk
irti? Ka daryti jei keliaudamas pamatai dvasia?! Noreciau pabandysi bet baisu truputi. P.S man 12metu.

nexo

yra salutiniu gali buti kai grysti pajusti nuovargi nes yra astraliniu parazitu kurie kaip sakant maitinasi tavo ir kitu dvasiu energija jei ten bijei tada duodi automatiskai atiduodi jiems savo energija dvigubai jie siurbia is taves ir dar gali prisigaudyt siubeliu is ten ir kurie ant tavo kuno kai grizti jie nematomi bet jie is tavo cakru siurbia gyvybines jegas tai kuri nuo ju apsivalyti kaip sakant juos israuti su rankom zn kad tai samba nesamone bet tai tiesa pasidomekit astraliniai parazitai jei detaliau i fb rasykit pm:https://www.facebook.com/profile.php?id=100007482615236

Justas
aakona

As jau kelis metus domiuosi kartais astralinemis kelionemis, bandziau keleta kartu bet neisejo atsiskirti nuo kuno nejauciu baimes tam ir esu susikaupusi bet kazkaip nepakylu :( Gal galit kas nors patarti, kaip atsiskirti?

nexo

turbut tau neuztenka dvasines energijos arba tavo astralinio ar dvasinis lygis zemas pabandyk medituot daryt joga tai duos energijos ir viaka kas geriausia ir treniruokis praktikuokis ties astralo begiok sportuok tai dar pades issivalyti organizmui ir pades tavo dvasiai su kuria skraidysi astrale as pats sportavau ir norejau patekt ir meditavau bet kai viena diena spotavau pries einant miegot kelis atsispaudimus padariau ir tad nenorejau patekt i astrala bet pajutau vibracijas isigandau ir tuom baiges bet kai sportuoji turi pilnai save isvargint

Artas

Ant nugaros gulek kai busi pavargusi :)

LoL

tikit jus tokiom nesamonem :-D jeigu tu matai savo ranka tj reiskia yra molekuliu, o kaip zinoma molekules dauzosi viena i kita, ir prakisti ranka pro siena neimanoma, vaikai

nexo

eik tu su sava fizika krc tokiu kaip tu daug skeptiku kurie dar nera tai praktikave isbandyk ir paskambink man ok visu pirma pajusi vibracijas paskui garsus paskui paralyziu ir poto haliucinacijas paskui svisas akyse po to astralas jei busi paralyzui apsisiksi tu ten su savo skeptika

lukas11xxf

vaike!!!

1ukas11xxf

Tu vistiek nežinai kas yra astralas ,tu išeini is „savo kuno“ jis ,taigi tu esi kaip dvasia ,tu esi kiauras ,taves niekas negirdi ir nemato ,taigi atsralas yra antrikas ,tavo kunas gules lovoi ,kresle ,o ta „dvasia“ išlis iš kūno ,čia tas pats kaip negyvas žmogus ,jis numire o jo „dvasia“ išeina iš kūno ,kuriam jam/jai yra neužbaigti reikalai ,kuris neatliko prieš numirdami ,

kamile

kai tu atsipalaiduoji , ir klausai muzika , kaip gali ateiti savaime visoki virbesiai ar t.t ? po kiek min . ?

nexo

jo jo taip gali but nes tu nebekreipi demesio ir tavo smegenys veikia ir nukreipi savo demesi kur nori bet galima uzmigti arba i obe patekri astrala tai muzika tiesiog demesio nukreipimas ir fso nieko ipatingo

wpDiscuz