Mistiškas Klaipėdos kino teatras „Aurora“

auroraDėkojame mūsų skaitytojai Vitai už atsiųsta istoriją apie mistišką Klaipėdos kino teatrą.

 

Kažkaip skaitydama visus čia esančius straipsnius, pasigedau straipsnelių apie pastatus kuriuose vyksta paranormalūs reiškiniai, tai štai vienas iš jų.

 

Turbūt kiekvienam klaipėdiečiui žinoma apleista vieta netoli naujosios perkelos. Tai senas kino teatras „Aurora“. Apie šią paslaptingą vietą yra daugybe pasakojimų, bet niekas nežino kuri iš jų yra tikroji.

 

Vienas iš pasakojimų yra apie tai, kaip per vieną filmo premierą, antrame kino teatro aukšte kilo gaisras. Per gaisrą žuvusių nebuvo, bet nukentėjusių buvo nemažai. Kai „Aurora“ buvo užgesinta, buvo pasirašyta nauja sutartis dėl atstatymo. Po kelių mėnesių sėkmingo ir sunkaus darbo, vėl atgijo iškilmingoji „Aurora“.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Tačiau neilgam. Tik buvo atidarytas kino teatras, jis vėl sudegė, šį kartą nusinešdamas tris givybes. Šis paslaptingas pastatas stovėjo gan ilgai vienišas, apsinešęs dulkėmis ir dvokiantis smalkėmis. Bet ir vėl, nauja sutartis dėl atstatymo. Tik šį kartą „Aurora“ atgijo ne kaip kino teatras, o kaip psichiatrijos ligoninė.

 

Pasakojama, kad jau ligonine tapusioje „Auroroje“ trečiame, bet labai ankštame aukšte gyveno mergaitė, kuriai buvo deagnozuota šizofrenija. Po ilgų mergaitės kankinimųsi, ji pasikorė savo pačios kambaryje. Kaip tik po šio tragiško įvykio „Aurora“ supleškėjo trečią sykį. Gyvi liko tik ligoninės darbuotojai, visi ligoniai savo palatose sudegė gyvi.

 

Nuo paskutinio gaisro „Aurora“ nebebuvo atstatyta. Dabar ten užsuka pauglių būreliai, bei dažnai lankosi policijo dėl ten klestinčio narkotikų verslo.

 

Nors iki šiol pasakojama, kad „Auroroje“ dedasi keisti dalykai, žmonės nebijo žengti į vidų. pasakojama, kad tik stovint priešais šį pastatą, kažkokia galinga jėga gali pasmaugti žmogų. Dažnai žmonės fotografuoja šį teatrą ir tvirtina, kad trečio aukšto langelyje matosi mergaitės veidas.

 

Daugybė šio mistiško pastato legendų, tik kuri iš jų yra tikra?

 

Skaitytoja, Vita.

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums!


Facebook komentarai
20 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Em
2 years 10 months ago

Pati esu ten buvus, pries kelerius metus, siurpoka vieta. Pastatas dege keleta kartu. Girdejau, kad viename is gaisru mergaite issoko is trecio auksto ir kad jos vele vis dar ten. Taip pat buvau girdejus, kad ten buvo psichiatrine ligonine, taciau ne ilgai, nes sudege. Tikra tai ar isgalvota – tikrai nezinau, taciau nenustebciau jei ir sikart atnaujintas pastatas sudegtu, nes nemanau kad siuo atveju gaisras yra sutapimas.

Klaustukas
3 years 1 month ago

Jūs sakot nepamenat, kad ten būtų buvusi psichiatrinė ligoninė. Gi aiškiai rašoma, kad ten išgalvotos versijos, ir niekas nežino kuri yra tikroji…

Tikiu
4 years 3 months ago
Paskaičius apie psichiatrijos ligoninę – iškart į galvą atėjo filmas „kapų ieškotojai“ :D O šeip ir viename kaimelyje netoli Vilniaus stovi gana šiurpus pastatas…Didžiausias namas kaimelyje… Porą kart esu buvus.. Draugė pasakojo, kad kažkada ten gyveno šeima. Ilgainiui moteris išprotėjo (niekas nežino kodėl) ir pasikorė vonioje. Praėjus 3 paroms po motinos mirties, dingo vaikai. Berniukas ir mergaitė. Vyras ėmė blogai jaustis, daug kas manė, kad kalta žmonos mirtis ir vaikų dingimas… bet galiausiai jis atsiskyrė… Nebėjo į darbą ir tik po 5 metų tylos, kažkas prisiminė atsiskyrėlį, namo langai buvo užkalti… Lauke nesirodęs jau 3-jus metus.. Iš pradžių visi manė,… Skaityti daugiau »
RytisKLP
5 years 17 days ago

Ka cia peza nesamones ta aurora bomzai nakti kurendami padangas padege ir ji ten ir stowejo ir nieks nenusizude ir nemire ten net nesiwaidena

Žygius
5 years 27 days ago

Ech… Nieko ten baisaus. Girdėjau, kad 3 kartus nuėjus, 4-ą kartą nebepareisi. :D Parėjau ir nk nebuvo. :D

gme
5 years 1 month ago

ant markikiu ten dar ne to galima butu pamtyti

Tomas
5 years 2 months ago

Na visa amzeli gyvenu Klaipedoje,bet tikrai nepamenu,kad ten „Auroroj“ buvo psichiatrine ligonine.Jis visada buvo kino teatras.

petras
5 years 2 months ago

paistalai senu bobuciu

bildule
5 years 3 months ago

o kur tiksliai jis yra?

Leila
5 years 3 months ago

As turejau vaizdo yrasa telefone kai filmavau nieko nesimate bet kai ziurejau atejo vienas baltas seselis prie lango ir po to antras tj mes su draugem paziurejom pakraupom ir istrynem. Ten tikrai vyksta paranormalus reiskiniai,nes buvau nustumta nuo laiptu ir koja susilauzius o laiptais lipau viena nieko ten nebuvo :))

Renata
5 years 4 months ago

isgasdinti nebent bomzai gali, o taip tai wargiai ar ten galima rasti kokiu waiduokliu

wtf?
5 years 5 months ago

gerdavom prie to pastato, lysdavom i vidu ir ko ten bijoti? Plius pries kokius 5 metus ten buvo rastas pasikores lopas kazkoks.

Autoriui
5 years 5 months ago
Renata
5 years 4 months ago

kitakart skaitysime kaip VIESBUTIS dega

dzudi
5 years 6 months ago

yra dar tas pastatas ,as jame esu buvus , tikrai kai ateini prie pastato tiesog perbega kuna surpuliukai

buwes
5 years 7 months ago

Esu buwes ten nakti nekarta :)) idomi wieta :) pirma karta buwo baisoka nes wistiek pastates daug metu apleistas ir siek tiek apgriuwes…

Benamis
5 years 7 months ago

Dar tas pastatas yra?

Renata
5 years 4 months ago

yra yra

Deivis
5 years 7 months ago

Urban Legend… Esu kazkada girdejes istoriju apie si pastata, bet tiketi tai nezinau ar verta :)

Vintas
5 years 7 months ago

Istorijos ir lieka tik istorijomis, kol nera nesufeikintos nuotraukos su tos mergaites veidu lange.

wpDiscuz