Trys ateivių erdvėlaiviai skrenda link Žemės!

Link Žemės skrenda 3 milžiniški ateivių erdvėlaiviai. Didžiausio erdvėlaivio skersmuo siekia net 320 kilometrų! SETI (nežemiško intelekto paieškos projektas) programos ekspertas John Malley prasitarė, kad mokslininkai jau informavo JAV vyriausybė apie artėjančią grėsmę. SETI nariai teigia, jog tai tikrai negali būti jokie natūralūs dangaus kūnai. Šie objektai kažkieno sukurti.

 

Mokslininkai apskaičiavo, jog jeigu ateivių erdvėlaiviai nekeis greičio tai Žemę pasieks 2012 metais, gruodžio mėnesį. Taip pat juos galės stebėti kiekvienas norintysis su optiniais teleskopais, kai erdvėlaiviai pasieks Marso orbitą.

 

Kol kas į šiuos erdvėlaivius galima pažiūrėti sky-map.org svetainėje. Objektų koordinatės:

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

19 25 12 -89 46 03 – Didžiausias erdvėlaivs
16 19 35 -88 43 10 – Cilindro formos erdvėlaivis
02 26 39 -89 43 13 – Apskritimo formos erdvėlaivis

 

Jeigu SETI programos nariai neklysta, 2012 metų pabaigoje, Žemės gyventojai sulauks iki šiol nematytų svečių. Reikia tik tikėtis, jog jie bus draugiškai nusiteikę.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
52 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
negerai
10 months 21 days ago

jau 2016,alio kur tie ateiviai,matyt praskrido pro sali :)

2016
1 year 5 months ago

veluoja…

babah
1 year 11 months ago

Visu pirma man tokios jusu nesamones nepatinka nes jauciu pats toi pasirodysiu ir atsimsiu savo laiva jai dar karta mane provokuosite tai bus blogai sis laivas skirtas man ir yra is zemeas sukurtas tdl laukiu jo savo apsaugis nuo zmoniu gero dieno ;)

elinela
2 years 10 months ago

ateiviu yra bet sis sraipnis visiska nesamone…

Mindexxxxl
3 years 7 months ago

kur tie laivai blin jau vasaros pabaiga ir jau 2013

egidijus
3 years 11 months ago

gal mus priims neikes ciabevergauti

gražka
3 years 11 months ago

Ir kurgi jie

orūno
4 years 6 months ago

jie? jau buvo atskride prie musu saules pasikraut generatorius big erdvelaiviu..youtube paieskokit (nematomas su sukuriu)

Xma
4 years 6 months ago

Įdomu kas tai sugalvojo, būt gerai kad būt tiesa..

Xma
4 years 6 months ago

Mano chebra parskrenda jė

linda
4 years 7 months ago

apie tai jau girdejau kai buvo Rusijos prezidento rinkimai.Viena deputate,buvusi kandidate i Rusijos prezidento vieta,kazka apie tai prakalbo,bet gan greitai buvo nutildyta…bandziau surasti jos kalba,bet niekur neradau.Gal tai ir nesamone,bet su dideliu klaustuku……..

nu jo geras prikolas :D
4 years 9 months ago

Jei jie rimtai skristu, tai seniai koki rusai ar jav butu israde ginklus kuriais eitu juos sunaikint. Ir jei tie ateiviai (jei ka pirmai nieko nesakiau kad netikiu ateiviais ar pan. tad kad poto nezyztumet :D) butu noreje sunaikint tai butu dar viduramziais ar kada sunaikine, nes kaip kituose straipsniuose raso kad jau tada jie stebejo zeme, taip kad nelabai situo straipsniu tikiu. Ir dar noriu pridurt kad jei info lengvai prieinama (o toki pranesimai turetu but islaptinti kiek tik eina, zinoma jei tai ne prasimanymas) tai spauda, tv jau seniai butu tai parode ir parase.

Sirijus
4 years 8 months ago

nu jo, tau tik ir naikint viska, kaip nenormalus. nepadedu musu jokios technologijos pries juos. jei jau noretu mus sunaikint, musu senai nebebutu

svajus
4 years 9 months ago

nu blt jusu komentarai geri :DDDDDDDDDDD

AlienLab
4 years 11 months ago

Čia kam idomu biški daugiau info rusų kalba http://www.youtube.com/watch?v=EJvh5UdsiOM&feature=player_embedded#!

LBP
4 years 11 months ago

Žiūriu, sena informacija. Neatnaujinama. Keista, jei jau teigiama, kad kažkas ten atkeliauja.

Gal galit atnaujint koordinates ar informaciją. Pavyzdžiui, per metus tie daiktai turėjo gerokai priartėti ir išryškėti. Faktiškai turėjo atkeliauti pusę to atstumo, kuris buvo likęs iki Žemės 2011.07. Nes jei prieš metus galėjo pasakyti, kokios formos ir matmenų objektai, tuomet šiandien galima būtų pasakyti ir kiek langų turi.

Laukiam informacijos. Gavę informacijos tapsim fanais.

Arturas
5 years 1 month ago

Jei toks big erdvelaivis atvaro tai tikrai kad ne su taika jei megins sunaikinti mus mes greiciau su savo bombom sunaikinsim žeme ir ateivius =D

Sheknows
5 years 1 month ago

paziurejus seriala „V Visitors“ tai aha,reptilijos puola! :D

deep space
5 years 2 months ago

sita musu skruzdelyna jau senu senovei stebi kitu civilzaciju butybes, cia tik laiko klausimas kada jie atskris uzgrobti resursu ir mus padaryti savo vergais,maistu:)) ar isvis sunaikinti, labai mazai tiketina, kad ateis jie su taika… be to kazkas is tu civilizaciju mus sukure kaip biologinius robotus, dabar dauginames, statom, isradinejam naujoves ,kazkam tai buvo naudinga, gal stebeti mus kaip simsus kokius :D gal tie kurie sukure mus ir kolonizavo cia ir apsaugos mus nuo kitu keliautoju?… atskrenda padaryt reseta, nes pralosem, musu valdzia nemoka cia zaist, gali buti ,kad greitai bus GAME OVER

keista
5 years 2 months ago

Tai tipo pasaulio pabaiga bus nuo ateiviu? xD

zemietis
5 years 4 months ago

Einu dengti stalo. Samanukes issivaryti reik.Pirtele gerai iskurent :-)
Svecius kaip pridera reik priimt :-)

wpDiscuz