NASA slepia tiesą apie artėjančią grėsmę Žemės planetai?

Didžiulės pasaulio katastrofos mūsų laukia jau per artimiausius 2 metus. Apie tai puikiai žino visa NASA organizacija, tačiau viešai apie katastrofiškus įvykius net nesiruošia mus įspėti.

 

Pasaulio apokalipsė yra neišvengiama – rašoma žinomų mokslininkų ataskaitose. Pasak kai kurių specialistų, artimiausioje ateityje mūsų laukia katastrofiški įvykiai o dabartinė civilizacija atsidurs ant bedugnės slenksčio. Žmones kurie išgyvens jausis tarsi atsidūrę XIX a. pradžioje, nes viskas kas iki šiol buvo sukurta, bus sunaikinta.

 

Kas bus atsakingas už milžinišką katastrofą? Paslaptingas tarpžvaigždinės energijos debesis. Nutekėjusi informacija į kai kurias žiniasklaidos priemonės liudija, kad mokslininkams anksčiau nieko nebuvo žinoma apie ši paslaptingą debesį. Kai paaiškėjo kokią grėsmę kelia šis paslaptingas reiškinys, buvo įsakyta viešai nieko neskelbti. Taip JAV vyriausybė tikisi užkirsti kelią masinėi pasaulio isterijai.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

 

Atsižvelgdamas į didžiulį gresiantį pavojų žmonijai, pirmas viešai prakalbo Rusijos mokslininkas Aleksejus Laudziunas. Jo nuomone, nežinoma kosminė energija jau dabar kelia didelį sumaištį Saulės sistemoje. Žemės drebėjimai, galingi uraganai, potvyniai, branduolinės katastrofos, saulės audros, mįslingi masinio laukinių paukščių kritimo atvejai, didelis Saulės aktyvumas – visi šie kataklizmai yra susiję su paslaptingo tarpžvaigždinės energijos debesies atsiradimu.

 

Ar gali būti, kad pranašaujama pasaulio pabaiga kuri turėtų įvykti 2012 metais bus susijusi ne su Nibiru planeta, ne su Žemės perėjimu į kitą išmatavimą o su nežinoma kosminė energija? Taip, – teigia Aleksejus Laudziunas. Pasako jo, būtent šis paslaptingas reiškinys bus atsakingas už didžiulė pasaulio apokalipsė, kuri mūsų laukia jau netolimoje ateityje.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
28 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Hp
1 year 2 months ago

Iš kir tokių atsiranda… čia nuo narkotikų taip? :D

Paradigm Shift
2 years 3 months ago

Dabar jau 2014 gruodis. Greit naujieji 2015. O ką jūs sakot, a? :D

Nostradamus
2 years 6 months ago

Paskaiciuokim protingieji kurmiai….. kelinti dabar metai…. :-D
jau musu neturetu buti… bet vis dar rasinejam komentarus …

BTV.LT
2 years 9 months ago

Gal NASA slepia nuo žmonių tokią žinią todėl ,kad žmonės nepultų į paniką.(?)Straipsnis buvo labai geras ir įdomus.

Mantas
4 years 3 months ago

Nesamones :)

v-98*gq
4 years 5 months ago

wtf

Gokas
4 years 7 months ago

Fryzas į žemę atskrenda :D

swss
4 years 8 months ago

Senoveje zmones tiesiog noredavo kazkokiu mistiniu dalyku delto buvo sugalvotas dievas taip jie pelnesi is kitu jeigu labiau paskaitytumete pamatytumete kad kunigai ir t.t imdavo pinigus uz nuodemes jei neduoda pinigu reiskia nuodeme lieka…. Sias laikais dauguma zmoniu nebetiki dievu todel zmonem reikejo is kazko kitko pasipelnyti tai pradejo visokius mistiskus dalykus galvoti. Zmones nori kad ivyktu pasaulio pabaiga kodel? neisivaizduoju ar ivyks? kazkada ivyks (po 3mljardu metu)

Rolikas
5 years 2 months ago

Sveiki,nu nežinau aš ir netikiu bet faktai kartais leidžia susimąstyti,ir beto juk neviena karta buvo užfiksuoti pasaulio pabaigos,moksliniu žiniom tj buvo mažiausiai 5kartai o kdl negali būt 6karto?? Negalim viską imnt į galva bet negalim viską leist per pirštus,o diel katastrofų tj jos buvo ir bus tokia jau mūsų mutule žeme))

Vikingas
5 years 2 months ago

Kas tikit i pasaulio pabaiga, perleiskit man visa savo turta.

aaaaaaaa
5 years 6 months ago

tai jeigu slepia tai iskur jus visa tai gavot :DDDD?

aiste
5 years 7 months ago

bus ta pasaulio pabaiga bet neaisku kada. niekas amzinai neegzistuoja. viskam buna pabaiga…o kad 2O12m. bus pasaulio pabaiga as irgi nemanau. tik tikiu kad bus kazkas baisaus. kokia gamtos isdaiga…

Reja
5 years 7 months ago

nemanau,kad dinozaurams,paprasciausiai,nusibodo gyventi,kaip ir majams,ar inkams.Visko gali buti.

undead
5 years 7 months ago

Girdejau kad pasaulio pabaiga bus ne 2012, o 2050 ir tai tik gal :D
Pasaulio pabaigas skelbti naudinga, nes is to pasidaro nemazai pinigu ;)

Senis
5 years 7 months ago

2012-2013m saulė labai suaktyvės ir katastrofu, tikrai neišvengsime.

gedis
5 years 8 months ago
aš asmeniškai nebetikiu tokiais dalykais, kiek tu istoriju yra iš piršto laužtu tai netas žodis, puikiai suprantu ir matau, kad pasaulyje padaugejo katastrofu, žemes drebejimu ir pn,ištikro tai gamta pati keičiasi neveikiama nieko. žiurekit kaip buvo paskutini apledėjimas, nebuvo nei mašinu nei gamyklu bet jis atejo ir praejo, kaip ir daabr ziemos buvo siltos nereikejo palto, o sios pastorosios buvo šalto kad i lauka nenorejosi eiti. kaip tevas man papasakojo pries 30metu budavo tokios ziemos kad iš šalčio tvoros braškedavo. Taip kad galime daryti isvada, kad žeme pati keičiasi ateis ir prais tos katastrofos, o tos visos Nibiru planetos, kosminiai… Skaityti daugiau »
jonas
5 years 8 months ago

Toks garsus mokslininkas o inete ne kvapo :P

aaaaa
5 years 8 months ago

Ups. Datą pradžioj sumaišiau,turėjo būt 2012

aaaaa
5 years 8 months ago

Žodžiu taip (arbe keliais). 2011 metais visos bėdos užšoks ant planetos :D. Gal čia tie mokslininkai kuria teorijas,kad bent vieną atspėtų,kad nenušvilptų jų žmonės?:D. What ever. Kas bus-taip buvo lemta . Ir nuo to nepabėgsi. Esu aš čia, ir dabar. Jūs mielieji taip pat. Neimkit į galva viso to, kam to reikia? Būkit dabar,ne 2012. (gyvenkit dabar) ;)

Tiesa
5 years 8 months ago

Dariau, cia tiesiog pateikia info kuria gauna :) Kuom tiketi o kuom ne, reikia paciam nusprest :) Pvz. as asmeniskai beveik netikiu konspiracijomis, tai skaitau jas tik del smalsumo :) Cia surandu kitu mane dominanciu straipsniu, tau patariu daryti ta pati :) Ignoruoti ta kas nepatinka o pasisavinti ta kas naudinga :)

wpDiscuz