Kaip išsikviesti dvasias

Turbūt esate matę siaubo filmų apie per dvasių lentą prisikviestas dvasias, girdėję legendų kaip kažkas atsitiko pažįstamo pažįstamos pažįstamai, o galbūt ir patys kada nors žaidėte tokiais dalykais.

 

Tradiciškai quija dvasių lenta naudojama susisiekti su anapusinio pasaulio atstovais, paprastai mirusiųjų dvasiomis ar tiesiog dvasiomis.

 

Iš tiesų pati lenta ir planšetė tėra daiktas ir pati ji nėra nei gera, nei blogai. Tačiau nepatyrusiam (ezoterinę patirtį) ir žinias apie dvasinį pasaulį, asmeniui tai gali būti pavojinga, ypač jei esate jautrus, lengvai paveikiamas ir pasiduodantis įtakai, vienišas ar nepasitikintis savimi.

 

Naudojimąsi dvasių lenta galima palytingi su dabar populiariais „chatais“. Nieko blogo paplepėti su nepažįstamais žmonėmis jei prisimeni, kad virtualiame pasaulyje galima būti bet kuo, visiškas anonimiškumas suteikia neribotą laisvę fantazijai. Niekada nežinai kada sakoma tiesa, o kada ne, kokiais motyvais vadovaujasi tavo pašnekovas ir kokie jo ar jos tikslai.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Gal tai draugų ieškantis nepavojingas jaunuolis, o gal piktavalis pedofilas, sukčius ar dar kas nors. Tas pats ir su dvasių lenta, niekuomet nežinai kas atsilieps į tavo kvietimą pabendrauti ir kiek gali tikėti tuo, kas sakoma.

 

Pavoju kelia ne tik galimybė pasiduoti negeranoriškai įtakai, bet ir dvasių lentos veikimo mechanizmas. Dvasia negali pajudinti planšetės, ji neturi galios veikti materijos. Bendravimas per dvasių lentą yra savanoriškas apsėdimas, jūs įsileidžiate pasikviestą dvasią į save ir ji per jus judina planšetę.

 

Gal velnio ir neprisikviesite, bet būtų naivu tikėtis, kad ir atsitiktinai priklydusi mirusio asmens dvasia norės nesavanaudiškai jums pasitarnauti atsakydama į klausimus. Jei jau ši dvasia neiškeliavo į sekantį įsikūnijimą ar atgal į visą ko šaltinį vadinasi ji paklydusi ir tikrai neradusi ramybės.

 

Daugelis specialistų laikosi nuomonės, kad per dvasių lentas žaidžiantieji dažniausiai prisikviečia žemesniojo dvasių pasaulio būtybes, dar vadinamas lervomis, kurios minta jų energija ir visais galimais būdais stengiasi išlaikyti šį kontaktą kuo ilgiau, gauti kuo daugiau gyvybinės energijos.

 

Tam jos prisistatys tokiu vardu, kuris bus arba pažįstamas (mirusios įžymybės, galingos dvasios, demono, močiutės) ar įdomus, meluos, manipuliuos ir gasdins. Akivaizdu, kad toks bendravimas nebus naudingas žmogui, greičiau labai kenksmingas jo psichinei ir fizinei savijautai.

 

Dar vienas populiarus mitas yra kad ką šauksi tas ir atsilieps, jei kviesi velnius ir dvasias lauk problemų, o jei kviesi savo tikrai gero linkinčios mirusios prosenelės dvasią, dvasią globėją ar savo angelą sargą tai tik jie ir atsilieps. Bet kaip jau minėta, bent jau neturint pakankamai žinių ir patirties lengva apsigauti nes nėra kaip patikrinti kas iš tiesų su jumis bendrauja ir prisistato vienu ar kitu vardu.

 

Be to, dvasia globėja ar angelas sargas paprastai bendravimui su mumis renkasi kitokius būdus, atsiunčia mums žinią per sapną ar pakuždą teisingą patarimą per intuiciją, tereikia į ją įsiklausyti.

 

Anomalija.lt tik įdomumo dėlei aprašo kaip galima išsikviesti dvasia. Patariame perskaitymu ir apsiriboti. Dėl anomališku įvykiu portalo autoriai neatsako.

 

1. Pasirenkame tylią ir tamsią aplinką. Reikia paimti tuščia popieriaus lapą ir ant jo nupiešti apskritimą (veido formos). Apskritime piešiame 2 akis ir juose žodžius TAIP ir NE. Nosis tai centras (vieta adatai).

 

Vietoj burnos parašyti skaičius nuo 0, 2, 3 iki 9. Aplinkui apskritimą (veidą) parašyti lotynišką abėcėlę (A, B, C, D…).

 

2. Reikia turėti adatą su siūlų, kuria reikės įstatyti į veido centrą ir laikyti šiek tiek atpalaiduota, kad ji būtu pakreipta. Po to reikia susėsti ratu aplink popierių ir dar 3 žmonėms padaryti apsauginį trikampį rato išorėje.

 

Uždegti žvakes (jų turi būti tiek pat kiek ir žmonių, patartina jas pastatyti aplink popierių). Žmonėms esantiems rate susikibti rankomis ir pradėti kviesti dvasią pvz. “Bilduk ateik, Bilduk ateik“ ir tai kartoti daug kartu kol adata kuria laiko vienas iš seanso dalyvių nepradės suktis (dar galima adatą įkaitinti).

 

3. Po to kai yra koks rezultatas reikia patraukti adata prie žodžių TAIP ir NE, ir paklausti „Bilduk ar tu čia?“. Adata turi pakrypti link žodžio Taip. Na ir tada jau pradedate klausinėti ir uždavinėti klausimus (nepatartina klausinėti apie pačią dvasią).

 

Jai klausimas susijęs su skaičiais tai adata padekite prie(link) skaičių, jai su žodžiais tai prie nosies, jai TAIP ar NE tai tarp akių.

 

4. Baigus seansą reikia kartoti „dvasią išeik, dvasią išeik…“.

 

Parengta pagal: praktinemagija.lt ir anomalija.lt inf.


Facebook komentarai
39 komentarų

Palikite komentarą