Naciai mokė šunis kalbėti?

Atskleista, kad per Antrąjį pasaulinį karą naciai bandė išmokyti šunis kalbėti. Naujausio tyrimo duomenimis vokiečiai pabandė sukurti bauginančią „kalbančių“ šunų kariuomenę. Hitleris turbūt tikėjosi, kad šunys išmoks bendrauti su savo šeimininkais SS ir net buvo įkūręs ypatingą šunų mokyklą, kurioje jie turėjo išmokti kalbėti.

 

Sakoma, kad nacių pareigūnai surinko vadinamus „išsilavinusius“ šunis iš visos Vokietijos ir mokė juos kalbėti ir letenomis belsti signalus. Tvirtinta, kad vienas šuo netgi ištarė žodžius „Mano fiureris“, kai jo paklausė, kas yra Adolfas Hitleris.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Kitas „kalbėjo“, abėcėlės raides tapšnodamas letenomis ir sakoma, kad galvojo apie religiją ir mokėsi poezijos.

 

Vokiečiai tikėjosi panaudoti gyvūnus karo reikmėms – dirbti kartu su SS ir vietoje pareigūnų saugoti koncentracijos stovyklas.

 

Apie šiuos keistus bandymus sužinota po ilgų metų akademiko daktaro Jano Bondesono kruopštaus tyrinėjimo apie ypatingus šunis istorijoje. Daktaras J. Bondesonas iš Kardifo universiteto apsilankė Berlyne, kad galėtų peržiūrėti įvairius periodinius leidinius ir suprastų nacių idėjas savo knygai.

 

Jis sakė: „Tai yra nepaprasta medžiaga. 1920-aisiais Vokietijoje buvo daug „naujųjų gyvūnų psichologų“, kurie manė, kad šunys yra beveik tokie pat protingi kaip žmonės ir sugeba abstrakčiai mąstyti ir bendrauti.“

 


Facebook komentarai
6 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Rožė
11 months 16 days ago

Man tik klausimas. Ką jie rūkė, uostė ar gėrė, kad su šunimis kalbėt pradėjo

Rimis
2 years 8 months ago

O sovietų, rusų šuo pirmus žodius tarė -Lenin,:)

Monika
2 years 8 months ago

Tvirtinta, kad vienas šuo netgi ištarė žodžius „Mano fiureris“, kai jo paklausė, kas yra Adolfas Hitleris. Žvengiau negaliu.

krc
4 years 5 months ago

prikolas :DDDDDDDDD

linda
4 years 6 months ago

kad jie patys kalba kaip sunys,manau butu susisnekeje………

as
5 years 1 month ago

bezdalai

wpDiscuz