Kinai valgo sriubą iš kūdikių?

Pietų Korėjos spauda patvirtino pranešimą, iliustruotą nuotraukomis, kad žmogaus embrionai vartojami maistui.

 

Kinijos mieste pietinėje Kantono provincijoje dabar „madinga“ virti žolelių sriubą iš kūdikių. Manoma, kad ji gerina sveikatą ir ištvermę, ypač seksualinę.

 

Tokia sriuba kainuoja daugiau nei 9 tūkst. litų. Vienos gamyklos vadovas sakė, kad tai tikrai efektyvu, nes jis yra dažnas klientas. Tai yra delikatesas, nes į sriubą dedamos brangios vaistinės žolės, kūdikis verdamas ir garinamas su vištiena aštuonias valandas. Vyras parodė į savo antrą žmoną, sėdinčią šalia jo – jai 19 metų. 62 metų vyras tvirtina, kad jie mylisi kasdien. Po kelių savaičių jis nusivedė žurnalistą į restoraną, kai restorano vadybininkas pranešė jam, kad dabar galima užsisakyti „šonkaulių sriubos“ – toks yra jos kodinis pavadinimas.

 

Šį kartą pora, jau turinti dvi dukteris, sužinojusi, kad ir vėl gims duktė, nutraukė penkių mėnesių nėštumą. Poros, kurios nenori parduoti savo negyvo kūdikio, gali parduoti placentą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Vietinis reporteris sakė, kad tai kyla iš perdėto kinų rūpinimosi sveikata ir yra vieno vaiko politikos padarinys. Šie pasibaisėtini nusikaltimai daromi, kadangi dauguma kinų nori turėti berniukus.

 


Facebook komentarai
21 komentarų "Kinai valgo sriubą iš kūdikių?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Cipsas

Neveltui kinija

Vida

na kazkodel netikiu ,nors ju gimstamumas reguliuojamas taciau idomu butu suzinoti tikroji sios tautos tiesa ka jie daro kai virsyjamas gimimu skaicius? Beje valgo jie viska kas juda ir nejuda uztat gyvena trumpiau ,tad ar verta valgyti kas papuola?

as
nelabai tikiu- bet jei tiesa …kraupu, amoralu. Cia reiktu buti psichiskai nestabiliu kad tokias nesamones daryti….o valgyt… net jei tai yra ne kudikis o is maistiniu medziagu pagaminta imitacija reikia buti psichu kad tai valgyti… mano gimes sunus buvo panasaus dydzio kaip ten- puode… gydytoju brigada- tevai … mes dejome didziules pastangas kad jisai gyventu- paskui kad gyventu pilnaverti gyvenima- santyariskes buvo musu antri namai… oa cia… kokia dar atomine bomba- man savom rankom tiek tevams tiek motinoms (nors ir vienas ir kitus tegaliu izgamomis pavadinti)tiek tam „menininkui“ norisi rankas kojas issukineti ir gerokai iskarstikaili…. i narva uzdaryti ir aiksten… Skaityti daugiau »
sigitas

reika dar viena atomine bomba ant ju numest,ju te tiek daug kad vienas kita pradejo valgyt,naikint juos masiskai reikia.

deivis

zaibis ko cia parinaties gaila gera mesa ismesti saunuoliai taip ir toliau velniop vegetarizma

Kristis

Tai gal tavo mesites pavalgit?

Negimęs kūdikėlis

Reiks pasakyt mamytei, kad i Kinija nevažiuotu
Taj mane paskui isvirs…

...

juos pacius reikia suvalgyti :) o jei rimtai neissivaizduoju kaip jie taip gali

Minimal Criminal

tai jo cia pagal juos normalu, viena kita gleiveta vaika suvalgyt :D

tadas

hm,gerina seksualuma,uz tai tu debilu jau virs milijardo!!!!!!!!!

ladyivonacka

Gerai pasakyta!!!

Saturno dukte

Na, jo, tai bent kinai, nemaniau, kad jei tokie nesveiki yra.
Fainas sis portalas, visai neseniai ji atradau, tikiuosi, kad jis dar labiau paaktyves:)

Ingridai

Slyksciausi pasaulyje yra KINAI! Pasidomek labiau ju tauta tada pradesi juos patikek manimi labai nekesti

Ingrida Anti-Fashion

_gintare_ – aha, svarbiausia , kad nemadinga juo? :D
Ką aš galiu pasakyti, žmonės- šlykščiausi padarai žemėje. Karai, genocidai, moksliniai akspermentai su kitasi gyvais žmonėmis, kankinimo įrankiai, dar ir ėda viską kas juda, kas karves, kas šunis, kas vaikus, apie savo planetos niokojimą nė nekalbu.. Žodžiu, geriau jau 2012 žemelė išsivalytų…

Auksinis Kardas

nu ir zmogedros. ir kur pasaulis ritasi

Šermukšnė

kaip žiauru net neiisivaizduoju jai man reiketų tenai nuvažuoti aš net tenai neiko nevalgyčiau. Geriua bučiau alkana o vaikų tai jau tikrai nevalgyčiau.

cloudia

Atima gyvybę žemėje,tam ,kad pasisotint.Apgailėtinai žiauru.Tokiems į kalėjimą reikia sėsti,o ne laisvėje vaikščioti.Žudikai.

KŪDIKIS

Kaip jiems negaila vaikų, šiurpu, baisu neturiu net žodžių

skirta lolo

tai gal taves reiks paragauti lolo? reik tokiems galvas nurauti ir jomis sriuba pagardinti

lolo

man tai skaniai atrodo, reiks į kinija važuoti paragausiu gal ir savo busima kudiki suvalgisiu

_gintarė_

kraupu, žiauru ir nemadinga

wpDiscuz